Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ମା’ଙ୍କୁ ଝୁରୁଛନ୍ତି ଅମନ: ଶେଷ ସମୟରେ ବି ହୋଇପାରିନଥିଲା ଦେଖା, ବଖାଣିଲେ ମନର ଦୁଃଖ

27/04/2021 at 2:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୪: କରୋନା କବଳରେ ବଡ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି । କିଏ କାହାର ପରିଜନଙ୍କୁ ହରାଉଛି ତ କିଏ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କୁ ହରାଉଛି । ଏପରିକି କିଛି ବଛା ବଛା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲାଣି ମହାମାରୀ । ଜୀବନ ଯିବା ସହ ଅନେକ ବେସାହାର ବି ହେଲେଣି ଏହି ଭାଇରସ ପାଇଁ । ଏଇ ନିକଟରେ ‘କ୍ୟୁକି ସାସ୍‌ ଭି କଭି ବୋହୂ ଥି’ର ଫେମ୍ ଅଭିନେତା ଅମନ ବର୍ମା ବି ନିଜ ମାଆଙ୍କୁ ହରାଇଛନ୍ତି ।

ମାଆ ପୁଅଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ପାଚେରୀ ହୋଇ ଛିଡାହୋଇଥିଲା କରୋନା । ଅମନ ନିଜେ ମାଆଙ୍କୁ ହରାଇବାର ଦୁଃଖ କେତେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଅମନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରୋଗ ଆରମ୍ଭରୁ ଶେଷ ସମୟ ଯାଏଁ ସେ ନିଜ ମାଆଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିନଥିଲେ । ପାଖାପାଖା ୧ ମାସ ଧରି ମାଆ, ପୁଅଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରିନଥିଲା । ମାଆଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ତଥା ସଂକ୍ରମଣ ନବ୍ୟାପିବା ପାଇଁ ସେହି ଭୟରେ ସେ ମାଆଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ଦୂରତା ତାଙ୍କ ନିଜ ପାଇଁ ଏତେ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଯିବ ସେ ସ୍ୱପ୍ନରେ କେବେ ଭାବିନଥିଲେ । ଏମିତି କି ମାଆଙ୍କ ଶେଷ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରହିପାରିଲିନି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିବାର ୧୨ ମିନିଟ ପୂର୍ବରୁ ମାଆ ଆରପାରିକୁ ଚାଲି ଯାଇସାରିଥିଲା ।

ଅମନ ବର୍ମାଙ୍କ ମାଆ ଏପ୍ରେଲ ୧୧ ତାରିଖରେ ଘରେ ଖସିପଡିଥିଲେ । ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କୁ ନୋଏଡା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କର କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା । ଅମନ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଭଳି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଥିଲା । ଏମିତିକି ମା’ଙ୍କ ଶରୀରରେ ଅମ୍ଳଜାନ ସ୍ତର ମଧ୍ୟ ଖସି ଆସିଥିଲା । ପରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts