Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||

ନ୍ୟୁଡ୍ ସିନ କରିବା ସମୟରେ ସେଟ୍‌ରେ୧୫ ଜଣ ଅମଲା ପଲଙ୍କୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲେ

10/07/2019 at 1:56 PM

ଟଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମଲା ପଲ୍‌ ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଅଦାଇ”ର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଏହି ଟିଜର ଦେଖିବା ପରେ ଦର୍ଶକଙ୍କର ଉଭୟ ଭଲ ଓ ଖରାପ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅମଲା ଏକ ନ୍ୟୁଡ ସିନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସିନ ବିଷୟରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଏହି ସିନ୍‌ ନେଇ ଅମଲା ଏକ ବଡ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଜଣେ ଏମିତି ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯିଏ ଥରେ ରାତିରେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ହଜିଯାଏ। ତେବେ ଏହି ସିନ୍‌ ନେଇ ଅମଲା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିଜ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ସିନ ନେଇ ସେ ବହୁତ ନଭର୍ସ ଥିଲେ। ସେଟ୍‌ରେ ଏହି ସିନ୍‌ ନେଇ କେଉଁ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ସେ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅମଲା ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ। ସେଟ୍‌ରେ କିଏ କିଏ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବେ ଓ ସେଟ୍‌ରେ ସୁରକ୍ଷାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇଥିବ କି ନାହିଁ। ଏହି ସିନ୍‌ର ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ମନରେ ଏହିଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିଥିଲା । ଏହି ସବୁ କଥା ଭାବି ସେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଥିଲେ।  

ଅମଲାଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରତନା କୁମାର କହିଥିଲେ ଯେ, ନ୍ୟୁଡ ସିନ୍‌ ସମୟରେ ଅମଲା ଏକ ସ୍ପେଶାଲ କଷ୍ଟ୍ୟୁମ ପିନ୍ଧିବେ। କିନ୍ତୁ ଅମଲା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ କୌଣସି ବିଶେଷ କଷ୍ଟ୍ୟୁମ ପିନ୍ଧିବା ନେଇ ମନା କରିଥିଲେ। ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ନ୍ୟୁଡ୍‌ ସିନ କରୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେଟ୍‌ରେ ପାଖାପାଖି ୧୫ ଜଣ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ସେଟ୍‌ରେ ଥିବା ଲୋକ ଓ କ୍ରୁ ମେମ୍ବର୍ସ ଭଲ ହୋଇନଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ ସେ କେବେ ଏହି ସିନ୍‌ ଭଲ ଭାବେ କରିପାରିନଥାନ୍ତେ।

ଏହି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପଛର କାହାଣୀ ଅମଲା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡିତା, ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଭଉଣୀ, ମାର ଅଭିନୟ କରି ଥକି ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡିବା ବିଷୟରେ ଭାବିଥିଲେ। ହେଲେ ଫିଲ୍ମ ଅଦାଇ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବା ପରେ ସେ ଖୁସି ଥିଲେ । କାରଣ ଏହି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ  ଟିକେ ଅଲଗା ଥିଲା। ଏହି ନୂଆ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ସେ ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ। ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢି ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୩ଟି ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ତାମିଲ, ହିନ୍ଦି ଓ ଇଂରାଜୀ ଭାଷାରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବ।   

   Related Posts