Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହାର୍ଦ୍ଦିକ ୩୦ ବଲ୍‌ରୁ ୪୦ ରନର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟୀ ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଛନ୍ତି। କିରଣ ପୋଲାର୍ଡ ୧୫ ରନରେ ଅପରାଜିତ ଥିଲେ।
  • ||
  • ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇଲା ଗାଡ଼ି, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||

ଏକତରଫା ପ୍ରେମରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ: ସୁନୟନାଙ୍କ ବେକକୁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ହାଣିଥିଲା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

3/07/2020 at 4:37 PM

ଆନନ୍ଦପୁର୩/୭: ଏକତରଫା ପ୍ରେମରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ। ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ମହୁଲଡିହା ଥାନା ଧାତିକିଡିଆ ଗାଁରେ ଗତକାଲି କଲେଜ ପଢୁଆ ଝିଅ ସୁନୟନାଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା ନୂଆଁ ମୋଡ ନେଇଛି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ଜନିତ କାରଣକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଆନନ୍ଦପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଶାଳବଣି ଗ୍ରାମର ରିଙ୍କୁ ଦତ୍ତ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଫୋନ୍‌ରେ ସୁନୟନା କଥା ହେଉଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି। ମୃତ ସୂନୟନାଙ୍କ ପୀଉଷି ଝିଅ ଭଉଣୀ ଜାନକୀ ଉଭୟ ଢ଼େଙ୍କାନାଳ କଲେଜରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ।

ତେବେ ଗତକାଲି ସୁନୟନାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌କୁ ଅନେକ ଥର ଫୋନ୍‌ କରିଛି ରିଙ୍କୁ। ସୁନୟନାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ କଲ ଡିଲିଟ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାର ଲୋକେ ରିଙ୍କୁ ସୁନୟନାଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରିଛନ୍ତି।  ଅଭିଯୋଗ ପରେ ରିଙ୍କୁ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍‌ ଉଠାଇ ନେଇ ପଚରାଉଚାରା ଚଳାଇଛି। ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍‌ ଏବଂ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁରର ସହାୟତାରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ୍ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି। ତେବେ ତଦନ୍ତରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ଆଶଙ୍କାରେ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ନାହିଁ। ସେପଟେ ଝିଅର ଏଭଳି ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଯେ ଗତକାଲି ଧାତିକିଡିଆ ଗାଁର ସୁନିଲ ସିଙ୍କୁ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଜେମାମଣି ଖରାବେଳେ ହାଟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଘରେ ଏକାକି ଥିବା ଝିଅ ସୁନୟନାଙ୍କ ବେକକୁ କିଏ ଜଣେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା।

   Related Posts