Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ପୁଣି ଖାକିରେ ଦାଗ: ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ହିଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ- ଗୃହରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ

3/01/2020 at 8:20 PM

ପୁରୀ୩/୧: ପୁଣି ଖାକିରେ ଦାଗ । ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଆଶାରେ ଥାନାକୁ ଗୁହାରୀ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ  ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ବଳଙ୍ଗା ଥାନା ଏଏସ୍ଆଇ ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ଦାସ  ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଏଏସଆଇଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରିଛି ପିପିଲି ପୋଲିସ । ଆଉ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ବି ଜୋର ଧରୁଛି ।

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ । ତା’ ପୁଣି ସମାଜର ରକ୍ଷକ – ଖାକି ବାବୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ । ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ବଳଙ୍ଗା ଥାନା ଏଏସ୍ଆଇ ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ଦାସଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ । ପାରିବାରିକ ବିବାଦର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଥାନାକୁ ଗୁହାରୀ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ଵାଟରକୁ ଡାକି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏ ନେଇ ପିପିଲି SDPOଙ୍କ ନିକଟରେ ମହିଳା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଜାତୀୟ ଦଳିତ ଆଦିବାସୀ ମହାସଙ୍ଘ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ପୀଡ଼ିତା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ, ସଂପୃକ୍ତ ଏଏସ୍ଆଇଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ପିପିଲି ପୋଲିସ ।

ମହିଳା ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମାମଲା ନେଇ ବାରମ୍ବାର ସରକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିବା ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଏହି ଘଟଣା ଏବେ ନୂଆ ଖୋରାକ ଯୋଗାଇଛି । ଦିନ କେଇଟା ଯାଇ ପୁରୀରେ ପୋଲିସ କ୍ବାଟର୍ସରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯିବା ଘଟଣାରେ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ନିଲମ୍ବିତ କନଷ୍ଟେବଳ ଥିଲେ। ଆଉ ଏତିକିବେଳେ ଜଣେ ଏଏସଆଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସମାନ ଅଭିଯୋଗ। ବିରୋଧୀ ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଥିବା ବେଳେ ଗୃହ ରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ହିଁ  କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ।

ବଳଙ୍ଗା ଥାନା ଏଏସଆଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗର ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ କେବେ ଦାଖଲ ହେଉଛି । ଯଦି ଖାକି ବାବୁ ଦୋଷୀ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ କି ଦଣ୍ଡ ମିଳୁଛି, ତାହା ହିଁ ଏହି ଘଟଣାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୋଡ଼ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବ ।  

   Related Posts