Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ଆଇବି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଆପ୍‌ ନେତା ତାହିର ହୁସେନ୍‌ଙ୍କ ଘରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କଲେ ମୃତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭାଇ

27/02/2020 at 3:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭।୦୨ – ଦିଲ୍ଲୀ ହିଂସା ବେଳେ ଇଣ୍ଟିଲିଜେନ୍ସି ଅଧିକାରୀ ଅଙ୍କିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ତାହିର ହୁସେନଙ୍କ ଘରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଙ୍କିତଙ୍କ ଭାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ଅଙ୍କିତଙ୍କ ସହ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ତାହିରଙ୍କ ଘରକୁ ଘୋଷାଡି କରି ନେଇଥିଲେ । ଅଙ୍କିତଙ୍କ ସହ ଆହୁରି ୪ ଜଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ଘୋଷାଡି ନିଆଯାଇଥିଲା । ପରେ ନାଳରୁ ଇଣ୍ଟିଲେଜେନ୍ସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଉ ତିନିଜଣଙ୍କର ମୃତ ଦେହ ଏକ ନାଳରୁ ମିଳିଥିଲା ।

ତାହିର ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ସୋମବାର ଦିନ ପୁଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ଘର ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ଲୋତ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ଜବରଦସ୍ତ ପଶି ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବାରୁ ସେ ଘର ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ସଫେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ।
ତାହିର ହୁସେନ ଏବେ ଆମଆଦମୀର କର୍ପୋରେଟର ଅଛନ୍ତି ।

ସିଏଏ ଆଇନକୁ ସମର୍ଥନ ଓ ବିରୋଧ କରି ଉତ୍ତର ଦିଲ୍ଲୀରେ ହିଂସା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ହିଂସା ପଛରେ ହାଜି ତାହିର ହୁସେନ୍‌ର ହାତ ଥିବା ଅନେକ ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts