Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଆଶ୍ଵସ୍ତି: ୧୬୦ ମିଡିଆକର୍ମୀଙ୍କ ହେଲା କୋଭିଡ୍-୧୯ ଯାଞ୍ଚ, ସବୁ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲା ନେଗେଟିଭ୍

24/04/2020 at 9:54 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪।୦୪: କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ ମୁକାବିଲାରେ ଆଗ ଧାଡିରେ ଡାକ୍ତର, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ, ନର୍ସଙ୍କ ସହିତ ପୋଲିସ୍ ରହିଛି। ଏହି ମାରାତ୍ମକ ଭାଇରସ୍‌ର ମୁକାବିଲାରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ କରୋନା ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଟିକିନିକି ଖବର ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି। ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଖବର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ରାଜଧାନୀରେ ଏପ୍ରିଲ ୨୨ରେ ୧୬୦ ଗଣମାଧ୍ୟମ କର୍ମୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍-୧୯ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ବଡ ଆଶ୍ଵିସ୍ତିକର କଥା ଆସିଥିବା ରିପୋର୍ଟ ସବୁ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଛି। ଅର୍ଥାତ ୧୬୦  ମିଡିଆକର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଲେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ନାହାନ୍ତି।

ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାରଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଛାପା ଓ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଗଣମାଧ୍ୟମର ସାମ୍ବାଦିକ, ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଓ  କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ସହିତ ୧୬୦ ଜଣଙ୍କ ଏପ୍ରିଲ ୨୨ରେ ନମୂନା ନିଆଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ଏଥିରୁ କେହି ମଧ୍ୟ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ନଥିବା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ଷମତାସୀନ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମିଡିଆକର୍ମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କୋଭିଡ୍-୧୯ ପରୀକ୍ଷଣ କେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିଛି। ଚଳିତ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ଵାଲ ମିଡିଆକର୍ମୀଙ୍କ ଲାଗି କୋଭିଡ୍-୧୯  ପରୀକ୍ଷଣ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, କରୋନା ମୁକାବିଲାରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ମଧ୍ୟ ଆଗରେ ରହି ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts