Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ରବିବାର ମଧ୍ୟ ଖୋଲା ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ ; ଜାଣନ୍ତୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କେଉଁ କେଉଁ କାମ କରିପାରିବେ

30/03/2019 at 5:18 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୩ : ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସରକାରୀ ଏବଂ ବେସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କ ରବିବାର ଦିନ ବନ୍ଦ ରହେ | କିନ୍ତୁ ଏଥର ରବିବାର ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବନାହିଁ | ଆସନ୍ତାକାଲି ଅର୍ଥାତ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ତାରିଖରେ ଦେଶର ସମସ୍ତ ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖୋଲା ରହିବ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆରବିଆଇ ଏକ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଥିଲା |


ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ତାରିଖ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷର ଶେଷ ଦିନ | ଏହି ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକରେ କ୍ଲୋଜିଂଗ କାମ ହୋଇଥାଏ | ସେଥିପାଇଁ ସରକାରୀ କାରବାର ହେଉଥିବା ବ୍ୟାଙ୍କ ଶାଖାଗୁଡିକୁ ଖୋଲା ରଖିବା ପାଇଁ ଆଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆରବିଆଇ ନୋଟିସ ଅନୁଯାୟୀ, ଟଙ୍କା କାରବାର ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ସଂସ୍ଥା ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ ତାରିଖ ରାତି ୮ଟା ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲା ରହିବ |

ଏହାସହ RTGS ଏବଂ NEFT ସହିତ ଜଡିତ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ କାରବାର ୩୦ ଏବଂ ୩୧ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକେ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଜ କାମ କରାଇ ପାରିବେ | ସାଧାରଣତଃ ରବିବାର ଦିନ RTGS ଏବଂ NEFT ସେବା ବନ୍ଦ ରହେ | କିନ୍ତୁ ଆସନ୍ତାକାଲି RTGS ଏବଂ NEFT କାରବାର ମଧ୍ୟ ହେବ | ଏହାଛଡା ଆପଣ ଯଦି ଚେକ ଡିପୋଜିଟ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଏହାଛଡା ଟଙ୍କା ଡିପୋଜିଟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନଲାଇନ କାରବାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ |

   Related Posts