Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ପତ୍ନୀଙ୍କ ଧୋକା ଯୋଗୁ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର, ଜାଣନ୍ତୁ ରହୁଛନ୍ତି କେଉଁଠି

4/07/2019 at 9:36 PM

ବଲିଉଡକୁ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଥିବା ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଧୋକା ଦେବା ଯୋଗୁ ଏକଦା ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ହରାଇ ବସିଥିଲେ। ୮୦ ଦଶକର ଏହି ଜଣାସୁଣା ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ରାଜ କିରଣ। ଅର୍ଥ, କର୍ଜ, ଘର ହୋ ତୋ ଐସା, ତେରି ମେହରବାନିୟା, ବସେରା ଓ ବୁଲନ୍ଦି ଭଳି ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଏହି ନାୟକ ୯୦ ଦଶକ ଆରମ୍ଭରେ ଅଚାନକ ପର୍ଦାରୁ ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କେହି କିଛି ସନ୍ଧାନ କରିବା ଆଗରୁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ଛାଡି ସାରିଥିଲେ। ଏବେ ରାଜକିରଣ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ସିଏ ଏବେ କେଉଁଠି ତାହା ବି କାହାକୁ ଜଣା ନାହିଁ।

କୁହାଯାଏ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଯୋଗୁ ସେ ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ହରାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର୧୯୯୪ ମସିହାରେ ଶେଖର ସୁମନଙ୍କ ଟେଲିଭିଜନ ଧାରାବାହିକ ‘ରିପୋର୍ଟର’ରେ  ଦେଖା ଯାଇଥିଲା। ତା ପରେ ସେ କୁଆଡେ ଗଲେ କଣ କଲେ ତାହା କାହାକୁ ଜଣା ନାହିଁ। ଫିଲ୍ମ କର୍ଜରେ ରାଜ୍ ଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିବା ଋଷି କପୁର ଥରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଗୋବିନ୍ଦ ମେହତାନୀଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ। ରାଜଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ଆମେରିକା ଆଟଲାଣ୍ଟାର ଏକ ପାଗଳଖାନାରେ ଥିବା କହିଥିଲେ।

ତେବେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିପ୍ତି ନାଭାଲ ରାଜଙ୍କୁ ଆମେରିକାରେ ଟ୍ୟାକ୍ସୀ ଚଳାଉଥିବା ବେଳେ ଦେଖିଥିବା ଦାବି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପୁଅ ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଧୋକା ଯୋଗୁ ସେ ଡିପ୍ରେସନର ଶିକାର ହେବା ସହ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇଥିଲେ। ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯେତେବେଳେ ରାଜ କିରଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରୂପା ଓ ଝିଅ ଋଷିକାଙ୍କୁ ପଚରା ଗଲା ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଋଷି କପୁରଙ୍କ କଥାକୁ ମିଛ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଗତ ୯ ବର୍ଷ ହେଲା ରାଜ୍ ନିଖୋଜ ଥିବା ସେମାନେ କହିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ନିଖୋଜ ନେଇ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଡିଟେକ୍ଟିଭଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିବା କହିଥିଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କ କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ମିଳୁନାହି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts