Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ରାତିରୁ ଆସନ୍ତା ସୋମବାର ଯାଏଁ ରାଜଧାନୀରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ‘ଡୋମିନସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଉପରେ ସାଇବର୍ ଆଟାକ୍, ବିପଦରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଡାଟା
  • ||
  • ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ସାନି ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ମେ ୧୩ରେ ମତଦାନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ରକ୍ତ ମୁଖା ଲାଲ୍‌ବାହିନୀ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ୨ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • କରୋନା ଭୟରେ କଠୋର ହେଲା ହଂକଂ: ଭାରତକୁ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ, ୩ ମେ ଯାଏଁ ଲାଗିଲା କଟକଣା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ନଳକୂପ ଅଛି ହେଲେ ପାଣି ବାହାରୁନି, ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ସରପଞ୍ଚ, ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ବ୍ଲକ୍ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଲଡୁଗାଁରେ ବଢିଲା ସଟ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଆଉ ୪ଦିନ ରହିବ ବଳବତ୍ତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪ହଜାର ଟପିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୪୪୫ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କରୋନା ନେଲା ଜୀବନ: ପରଲୋକରେ ଜେଡିୟୁ ବିଧାୟକ ମେଓ୍ୱାଲାଲ ଚୌଧୁରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ନୂଆ SOP ଲାଗୁ, ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ଦର୍ଶନାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||

ଆଲିୟା-ରଣବୀରଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ହେଲା ଭାଇରାଲ, ସତ ପ୍ରକାଶ କଲେ ଏହି ଯୋଡି

23/10/2019 at 1:26 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୩|୧୦: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଓ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବଲିଉଡର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଓ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସଂପର୍କ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହେ।ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା କାର୍ଡରେ ବିବାହର ଡେଟ ୨୦୨୦ ମସିହା ୨୨ ଜାନୁଆରୀ ଲୋଖା ଯାଇଛି।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା କାର୍ଡ ନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ରିଆକ୍ସନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହା ଶୁଣି ଆଲିୟା ହସିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଏଭଳି ତଥ୍ୟରେ ସେ କୌଣସି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି କାରଣ ଏହି କାର୍ଡ ଫେକ୍‌।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା କାର୍ଡରେ ରଣବୀର ଓ ଆଲିୟାଙ୍କ ନାଁ ଲେଖାଯାଇଛି। ଏହା ସହ କାର୍ଡରେ ଆଲିୟାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ଲେଖାଯାଇଛି। ଆଲିୟାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ। କିନ୍ତୁ କାର୍ଡରେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ନାଁ ମୁକେଶ ଭଟ୍ଟ ଲେଖାଯାଇଛି। ଭୁଲ ନାଁ ଦ୍ବାରା ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ, ଏହା ଏକ ଫେକ୍‌ କାର୍ଡ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ପରେ ଜଣା ପଡିଥିଲା ଯେ, ତାହା ଏକ ଆଡ ଶୁଟ ଥିଲା।

ରଣବୀର ଓ ଆଲିୟା ଉଭୟଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ସତ ହେଲେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ ଦୁହେଁ ଚୁପ୍‌ ରୁହନ୍ତି। ତେଣୁ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ହେଲେ ନିହାତି କିଛି ନା କିଛି ଧମାଲ ହେବ। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର ଏକା ସହ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଫିଲ୍ମବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରରେ ଦୁହେଁ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଉଛନ୍ତି ଅୟାନ ମୁଖର୍ଜି।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ଲଗୋ ଲଂଚ ହୋଇସାରିଛି। ଫିଲ୍ମ କଲଙ୍କ ପରେ ଆଲିୟାଙ୍କର ଫିଲ୍ମବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ରିଲିଜ ହେବ। ଫିଲ୍ମ କଲଙ୍କ ଫ୍ଲପ ହୋଇଥିଲା। ଅପରପକ୍ଷରେ ରଣବୀର କପୁର ଫିଲ୍ମ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ସଞ୍ଜୁରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ପରଦାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts