Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ଗାର୍ଲସ ହଷ୍ଟେଲରେ ଚାଲିଥିବା ‘ରେଭ୍ ପାର୍ଟି’ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍, ସିବିଆଇ ଅଫିସରଙ୍କ ଘରେ ଚାଲିଥିଲା ହଷ୍ଟେଲ

5/09/2019 at 12:12 PM

ପାଟନା ୫।୯: ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲାଗିବା ସତ୍ବେ ଯେପରି ଗୁଜୁରାଟରେ ମଦ୍ୟପାନ ରୋକାଯାଇପାରିନାହିଁ ସେହିପର୍ ବିହାରରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଆଇନ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରିନାହିଁ । ଗୁଜୁରାଟ ଭଳି ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ ଚୋରାରେ ଚାଲାଣ କରାଯାଇ ମଦ ବିକ୍ରି କରାଯାଉଛି । ପୋଲିସ କିନ୍ତୁ ନିଜ କାମ କରୁଛି ।

ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ବିହାରର ରାଜଧାନୀ ପାଟନାର ଏକ ଗାର୍ଲସ ହଷ୍ଟେଲରେ ପ୍ରତିଦିନ ରେଭ୍ ପାର୍ଟି ହେଉଥିଲା । ଏହି ହଷ୍ଟେଲରେ ହଷ୍ଟେଲର ସଞ୍ଚାଳକଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ତିନି ଜଣ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଶୁଟ୍ କରିଦେଇଥିଲେ । ତାପର ଦିନ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ଡିଏସପିଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ପୀରବହୋର ଥାନା ପୋଲିସ ହଷ୍ଟେଲରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ସେଠାରେ ନିୟୋଜିତ ୨ ଜଣ ଗାର୍ଡଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରିବା ବେଳକୁ ହଷ୍ଟେଲ ସଞ୍ଚାଳକ ରାଜେଶ ସହାୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅଭିଷେକ ସହାୟ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହଷ୍ଟେଲ ସଞ୍ଚାଳକ ରାଜେଶ ସହାୟ, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସନ୍ଧ୍ୟା ସହାୟ ଏବଂ ଭାଇ ଅଭିଷେକ ସହାୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଗାର୍ଲସ ହଷ୍ଟେଲ ସିବିଆଇ ଡିସିପିଙ୍କ ଘରେ ଚାଲିଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘରଭଡା ନେଇ ହଷ୍ଟେଲ କରିଥିଲେ ।

ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଷେକ ପ୍ରତିଦିନ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରେଭ୍ ପାର୍ଟି କରୁଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ଏନେଇ ସେମାନେ ରାଜେଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେମାନା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇନଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ଅଭିଷେକ ପାର୍ଟି କରୁଥିଲା । ଏଥିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଯୁବତୀମାନେ ପାର୍ଟି ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଭିଡିଓ ଶୁଟ୍ କରି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିଦେଲେ ।

   Related Posts