Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣା : ଚଳନ୍ତା କାର ଉପରେ ଓଲଟି ପଡିଲା କଣ୍ଟେନର, ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା, ଷ୍ଟାର୍କ ଆହତ, ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ରୁ ପଡିବେ ବାଦ୍ !
  • ||
  • ବରଗଡ : ଟ୍ରକ୍‌ ସହ ଧକ୍କା ହେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ବୋଲେରୋ, ୩ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରୁ ପୁଣି ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୪ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୩୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୦୧୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : MDH ମସଲାର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଧର୍ମପାଲ ଗୁଲାଟୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଗୋପ : ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ଏଏସଆଇ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ ପଶିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣିଲେ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମିଳିଲାନି ଜାମିନ୍, ନିଜ ବେକ କାଟିଦେଲେ କଏଦୀ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ଆସିଲା ଆଲବମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମରନ ସିଂଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ: ମୁଣ୍ଡରେ ଏବଂ ଛାତିରେ ଶକ୍ତ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି

6/01/2019 at 9:44 AM

ଝାରସୁଗୁଡା ୬/୧ : ଆସିଲା ସିମରନ ସିଂଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ | ମୁଣ୍ଡରେ ପଥର ମାଡ ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ରିପୋର୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି | ସିମରନଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ଛାତିରେ ଆଘାତ ଥିବା ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଜଣାପଡିଛି | ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥବାରୁ ଆଗକୁ ସିମରନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଗୁମର ଫିଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ଅପରପକ୍ଷରେ ସିମରନଙ୍କ ରହସ୍ୟଜନକ ମୃତ୍ୟୁର ଛାନଭିନ କରୁଛି ପୋଲିସ | ସିମରନଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଶନିବାର ଦିନ ଝାରସୁଗୁଡା ପୋଲିସ ପ୍ରେମିକ ଧ୍ରୁବ ସୁନାକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି | ସିମରନ ନାବାଳିକା ଥିବାରୁ ପୋକସୋ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ, ଧ୍ରୁବଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି | ଧ୍ରୁବ ସିମରନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଶୁକ୍ରବାର ବେଲପଡା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ | ତେବେ ଘଟଣାର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ସିମରନଙ୍କ ମା’ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |


ତେବେ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ପରେ ବି ପୋଲିସ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିପାରୁନି ଯେ, ଏହା ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା | ଏଠାରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ସିମରନ ପିସି ବ୍ରିଜ ନିକଟକୁ ଆସିଲେ କେମିତି | କାରଣ ତାଙ୍କ ପାଖେ ଦୁଇଟି ଟ୍ରେନ ଟିକେଟ ଥିଲା | କେସିଙ୍ଗାରୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଯିବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଟିକେଟ ଥିଲା | ତେବେ ହୀରାକୁଦ ଷ୍ଟେସନରେ ସମଲେଶ୍ୱରୀ ଟ୍ରେନରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ସେ ପିସି ବ୍ରିଜ ନିକଟକୁ ଏକ ଆସିଥିଲେ ନା ତାଙ୍କ ସହ ଆଉ କିଏ ଆସିଥିଲା ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ବ୍ରିଜ ଉପରୁ ପଡିବ ପରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏହା ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି | ତେବେ ସେ ନିଜେ ବ୍ରିଜ ଉପରୁ ଡେଇଁଛି ନା ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ କିଏ ଧକ୍କା ଦେଇଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୩ ତାରିଖ ଦିନ ବୁର୍ଲା ପାୱାର ଚାନେଲ ବ୍ରିଜ ତଳୁ ସିମରନଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ହୀରାକୁଦ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା | ତା’ପରେ ସିମରନ ଜଣେ ଆଲବମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା | ସିମରନଙ୍କ ଫୋନ ଜବତ ହେବାପରେ ବିଭିନ୍ନ ଗୁମର ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଛି | ସିମରନଙ୍କ ନିଜ ଘର ଝାରସୁଗୁଡା ନିକଟସ୍ଥ ଭୂଲିୟାଟିକ୍ରାରେ | ତାଙ୍କୁ ବୟସ ମାତ୍ର ୧୭ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା |

   Related Posts