Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଅଳଙ୍କୃତା ସହାୟିଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ମେସେଜ୍ ପଠାଇବା ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ ନିର୍ମାତା, ବାଧ୍ୟହୋଇ ଫିଲ୍ମ ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

28/06/2021 at 12:39 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୦୬: ‘ନମସ୍ତେ ଇଂଲଣ୍ଡ’ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଳଙ୍କୃତା ସହାୟିଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଏକ ଖରାପ ଅନୁଭୂତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଶାଳୀନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଯାହା ପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଅଳଙ୍କୃତା ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଫୁକ୍କଡ ଜୀ’ରେ କାମ କରୁଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଏହିପରି ଅନୁଭୂତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା। ସେ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ସେ ଫିଲ୍ମରୁ ବାହାରି ଯିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ।

Was fantastic to work with Arjun, Parineeti in 'Namaste England': Alankrita

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅଳଙ୍କୃତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ବାକି ଟିମ୍ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଜଣେ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ମନୋଭାବ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଣପେଶାଦାର, ଅନୈତିକ ଏବଂ ଚରିତ୍ରହୀନ ଥିଲା। ତେଣୁ ମୁଁ ପଞ୍ଜାବରେ ମୋର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ କରିପାରିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ନିର୍ମାତା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିସାରିଛି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ଭଲ । ମୋତେ ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ଅନୁଭୂତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିନଥିଲା ।

୨୭ ବର୍ଷୀୟା ଅଳଙ୍କୃତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଏ ସବୁ ସେତବେଳେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ମତଭେଦ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ସେତେବେଳେ ଏକ ସମୟ ଆସିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନଥିଲେ କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଥିଲେ’ ।

ଅଳଙ୍କୃତା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୌଖିକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ତାର ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଯଦି ତୁମେ ମୋ ବିଷୟରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଏବଂ ଭୁଲ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ ଏହାକୁ କାହିଁକି ସହ୍ୟ କରିବି? ଜଣେ ମହିଳା ଭାବରେ, ମୋର ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ମୋ ପାଇଁ ସବୁକିଛି ଏବଂ ଯାହା ଘଟେ ନା କାହିଁକି ମୁଁ ଏହାକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବି । ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଅଭଦ୍ର ଏବଂ ନୈତିକ ଭାବରେ କଠୋର। ‘

Was amazing to work with Arjun&Pari in 'Namaste England':Alankrita | India  Forums

ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ କେହିବି ସେମାନଙ୍କ ଟଙ୍କା ଏବଂ କ୍ଷମତାର ଅପବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ମୋ ସହିତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିପାରିବ ନାହିଁ । ସେ ମୋ ଜୀବନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ହଇରାଣ ହରକତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ମୋତେ କଠୋର ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।‘

ଅଳଙ୍କୃତା ଏହି ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କହିଛନ୍ତି କି ସେତେବେଳେ ଜିନିଷ ସେ ସ୍ତରକୁ ଯାଇ ନଥିଲା କାରଣ ସେ ଏଥିରେ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଜଡିତ ନଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସେ ମୋତେ ଅଜବ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ଫୋନରେ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିଲା। ମୁଁ ଚାହୁଁନଥିଲି  ଏହା ମି ଟୁ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପହଞ୍ଚିୁ। ଏହା ସେହି ମାମଲା ନୁହେଁ । ଏହା ଏକ ଦୁଷ୍କର୍ମର ମାମଲା ।

ଏହା ସହ ନିର୍ମାତା ଫିଲ୍ମ ଛାଡିବା ପରେ ଏକ ଶିକ୍ଷା ପାଇବେ ବୋଲି ସେ ଆଶା କରିଥିଲେ। ଅଳଙ୍କୃତା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭ୍ ପର୍ ସ୍କୋୟାର୍ ଫୁଟ୍’ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଭିକି କୌଶଲ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ।

   Related Posts