Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରେ ଆଉ ଜଣେ ଟିଏମସି ବିଧାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ୧୦ ଦିନର ଶିଶୁପୁତ୍ରକୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ବିକିଦେଲା ବାପା, ମାଳିସାହି ନିକଟରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ହତ୍ୟା କରି ଗଛରେ ଟାଙ୍ଗିଦେଲେ ! ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ମଦ ପିଇଲା ପରେ ଏମିତି ଘଟିଲା କ’ଣ ?
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା : ଖଣ୍ଡା ଓ ଫାର୍ସାରେ ବେକକୁ ହାଣିଦେଲେ ୪ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୫୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨ ଫୁଟର ଅଜଗର ଉଦ୍ଧାର, କପିଳାସ ଜଙ୍ଗଲରେ ଛାଡିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୩ ମାଫିଆ ଗିରଫ
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଓଡ଼ିଆ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଅଳକାଠୁ ଅଢେଇଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲା ଅମିଷା, କିନ୍ତୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ନୁହେଁ ଟଙ୍କା: ପୋଲିସ କହୁଛି ଦି’ ଜଣଙ୍କର ଥିଲା କ୍ଲୋଜ ରିଲେସନ୍

22/01/2019 at 7:14 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୨|୧: ଏବେବି ରହସ୍ୟ ଘେରରେ ଅଳକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା । ତେବେ ଧିରେ ଧିରେ ଏହାର ଗୁମର ଫିଟିବାରେ ଲାଗିଛି । ସାଙ୍ଗ ହୋଇ କିଭଳି ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ବିଭତ୍ସଭାବେ ହତ୍ୟା କଲେ । ତାର ସୁରକା କିଛିକାଂଶରେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।

ଡାଇରୀ ଖୋଲିବ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଗୁମର । କାହିଁକି ଅନିଷା ଅଳକାକୁ ହତ୍ୟା କଲେ । ଅଳକା ଓ ଅମିଷାଙ୍କ ଭିତରେ କଣ ଥିଲା ସମ୍ପର୍କ । କିଭଳି ମିଶୁଥିଲେ ସେମାନେ । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ ଟଙ୍କା । ନା ଆଉ କଣ ଥିଲା ଉଦେଶ୍ୟ । ଏଭଳି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଅଳଙ୍କା ଡାଇରୀରେ ଲେଖା ଅଛି । ଯାହା ଅଳକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାର ଗୁମର ଖୋଲିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୁତ୍ରରୁ ଜଣା ପଡିଛି ।

ଗତ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଗୌରୀନଗର ଲେନ ୫ ହୋଇ ଥିବା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା । ତେବେ ଦୁଇ ଦିନ ବତି ଯାଇଥିଲେ ବି  ଅଳକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା ଏବେବି ରହସ୍ୟ ହୋଇ ରହିଛି । ତେବେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ଅଳକାର ଡାଇରୀ ଏବେ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଗୁମର ଖୋଲିବ ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ମଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗତ ଦଶ ବର୍ଷ ଧରି ଅନିଷା ମିତ୍ର ଅଳାକଙ୍କଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ନେଉଥିଲେ । ଯାହା ଅଳକା ପରିବାର ଲୋକକଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଜଣା ଥିଲା । ଏପରିକି କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଅନିଷା ଅଳାକଙ୍କଠାରୁ ଅଢେଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଧାର ନେଇଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଅଳକା ଓ ଅମିଷାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହେଉଥିଲା । ଯେବେ ଯେବେ ଅଳାକା ଅମିଷାଙ୍କୁ ଏହି ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିଲେ । ତାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚଷା ହୋଇଥିଲା । ଏକଥା କୁଆଡେ ଡାଇରୀରେ ଅଳକା ଲେଖିଥିବା ପୋଲିସ ସୂତରୁ ଜଣାପଡିଛି । ଏମିତିକି ପୂର୍ବ ରାତି ମଧ୍ୟ ଏ ବାବଦରେ ଅଳକା ତାଙ୍କ ଶେଷ କଲରେ ଭଉଣୀଙ୍କୁ କହିଥିବା ବିଶେଷ ସୁତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି । ଯଦି ଦେଖାଯାଏ ଅଳକାଙ୍କ ଡାଇରୀ ହିଁ ଏ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଗୁମର ଖୋଲିବାର ଚାବିକାଠି । ଡାଇରୀ ହିଁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିବ ।

   Related Posts