Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

କିନ୍ନରଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅପିଲ୍: କହିଲେ-‘ଏମାନଙ୍କ ସଫଳତାରେ ନାଚିବା ପାଳି ଏବେ ଆମର’

7/11/2020 at 1:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୭/୧୧ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’ ଆସନ୍ତା ୯ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ ହେବ। ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ‘ଅବ ହାମାରୀ ବାରି’ ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କିନ୍ନରଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣ ତ୍ରିପାଠୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜଣେ କିନ୍ନରଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ଜରିଆରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କିନ୍ନରଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବଦଳାଇବାକୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏବେ ଆମ ପାଳି, ଦୃଷ୍ଟି ନ ପଡିବ ବୋଲି ବହୁତ ଟିକା ଲଗାଇଲୁ କିନ୍ତୁ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବଦଳାଇବା ଟିକା ଲଗାଇବା ପାଳି ଆସିଛି। ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ରୂଢିବାଦ କୁ ଭାଙ୍ଗି ନାଲି ବିନ୍ଦି ସହ କିନ୍ନରଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା। ସମାନ ପ୍ରେମ ଓ ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଛିଡା ହେବା।’

ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି, ‘ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଯାହା ଘଟିଛି ତାହା ଆମ ଭୁଲ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି ଆମକୁ ନିଜର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବଦଳାଇବାକୁ ହେବ। ଦୁନିଆକୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ସବୁ ଦୁଃଖ ପିଇଯାଉ, କିନ୍ତୁ ଏବେ କିନ୍ନରଙ୍କୁ ଖୁସି ବାଣ୍ଟିବା। ଆମ ଖୁସିରେ ଏମାନେ ସବୁବେଳେ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି, ନାଚନ୍ତି। ଏବେ ଏମାନଙ୍କ ଖୁସିରେ ଆମେ ବି ନାଚିବା। ପିଲାଦିନୁ ଏମାନେ ଭେଦଭାବର ବୋଝ ଉଠେଇ ଆସୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅଧିକାର ଦେବା ପାଳି ଆମର। ସବୁ ଖୁସି ସମାରୋହରେ ଏମାନେ ହୃଦୟରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମେହଫିଲ ସଜାଇବା ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମ ଦାୟିତ୍ୱ। ସୀମାରେ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଏମାନେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ତାଙ୍କୁ ମଉକା ଦେବା ପାଳି ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମର। ଆମେ ବି ଭଗବାନଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି, ଏମାନେ ବି ଭଗବାନଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି। ତାହେଲେ ଏମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ଆପଣେଇବାନି। କିନ୍ନରଙ୍କୁ ଆପଣେଇବା, ସମ୍ମାନ ଦେବା।’

https://www.instagram.com/tv/CHPwuh2nVlJ/?utm_source=ig_embed

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’ ନଭେମ୍ବର ୯ ତାରିଖରେ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଡିଜ୍ନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାରରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ଦର୍ଶକ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି।

   Related Posts