Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟରେ ଟ୍ୟାଗରେ ମୋଦି: ଖିଲାଡୀ କୁମାର ଏଭଳି ରଖିଲେ ଜବାବ…

16/03/2019 at 12:25 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୩ : ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପୁରା ଦେଶରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଅଧିକାଂଶ ଭୋଟରଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି | ମୋଦି ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା, ରାଜନୈତିକ ନେତା ତାହା ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ଭୋଟରଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | କିଛି ନେତା, ଅଭିନେତା ମୋଦି ଟ୍ୱିଟର ଜବାବ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ମୋଦି ବଲିଉଡର ଖିଲାଡୀ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ | ପ୍ୟାଡ଼ମ୍ୟାନ ଏବଂ ଟଏଲେଟ ଭଳି ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା | ହୋଲିରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ | ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମୋଦିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଜବାବ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଇଛନ୍ତି | ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଜବାବକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଜନତା |


ମୋଦି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଭୂମି ପେଡେନେକର ଏବଂ ଆୟୁସ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, “ଭୋଟର ଅପାର ଶକ୍ତି ରହିଛି ଏବଂ ଭୋଟର ମହତ୍ୱକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଇବା ନିହାତି ଦରକାର | ଟିକେ ଦମ ଲଗାନ୍ତୁ ଏବଂ ଭୋଟିଂକୁ ସୁପରହିଟ କଥା ବନାନ୍ତୁ” | ମୋଦିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଜବାବ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜରେ ହିଁ ଦେଇଛନ୍ତି |

Dear @akshaykumar, @bhumipednekar and @ayushmannk,

The power of a vote is immense and we all need to improve awareness on its importance.

Thoda Dum Lagaiye aur Voting ko Ek Superhit Katha banaiye.— Narendra Modi (@narendramodi) March 13, 2019


ମୋଦିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଜବାବରେ ଅକ୍ଷୟ କହିଛନ୍ତି, ” ଏକଦମ ଠିକ କଥା କହିଛନ୍ତି ମୋଦିଜୀ | ଗଣତନ୍ତ୍ରର ଅସଲି ମହତ୍ୱ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଜନତାଙ୍କ ଅଂଶୀଦାରରେ ନିହିତ ରହିଛି | ଭୋଟିଂକୁ ଆମ ଦେଶର ଏବଂ ଭୋଟରଙ୍କ ସୁପରହିଟ ପ୍ରେମକଥା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ବହୁତ ଆବଶ୍ୟକ” | ଏହିଭଳି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମୋଦିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି |

Well said @narendramodi ji. The true hallmark of a democracy lies in people’s participation in the electoral process. Voting has to be a superhit prem katha between our nation and its voters 🙂 🙏🏻 https://t.co/rwhwdhXj1S— Akshay Kumar (@akshaykumar) March 13, 2019

   Related Posts