Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

କିନ୍ନରଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ରାଘବଙ୍କ ଲେଖା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କଲା ଭାବ ବିହ୍ବଳ

1/03/2020 at 7:51 PM

ଚେନ୍ନାଇ୧/୩: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପୁଣି ଦେଖାଇଲେ ନିଜର ବଦାନ୍ୟତା। ଚେନ୍ନାଇରେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରମାନଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ  କୁମାର ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ସମ୍ପ୍ରଦାୟର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଆକ୍ସନ୍ ଷ୍ଟାର ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଘବ ଲରେନ୍ସ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ରାଘବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଛନ୍ତି “ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଗଣ, ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଖବର କହିବାକୁ ଚାହେଁ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାର୍ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରମାନଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ରାଘବ ଲରେନ୍ସ ଏକ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଚଳାନ୍ତି ଯାହା ଚେନ୍ନାଇରେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରେ। ଯେହେତୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଲରେନ୍ସେ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଶିକ୍ଷା, ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଘର, ଡାକ୍ତରୀ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଦକ୍ଷ ନୃତ୍ୟ ଶିଳ୍ପୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ ଫିଲ୍ମ ସୁଟ୍ ସମୟରେ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାର୍‌ଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ |

ଟ୍ରଷ୍ଟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରଙ୍କ ଘର ସଂପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୧.୫୦ କୋଟି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାର୍ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନ ଅଟନ୍ତି। ରାଘବ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭୂମି ପୂଜା ତାରିଖ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବେ ବୋଲି ରାଘବ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ ହେଉଛି ରାଧା ଲରେନ୍ସଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଞ୍ଚନାର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୨ ମଇ ୨୦୨୦ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

   Related Posts