Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

କିନ୍ନରଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ରାଘବଙ୍କ ଲେଖା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କଲା ଭାବ ବିହ୍ବଳ

1/03/2020 at 7:51 PM

ଚେନ୍ନାଇ୧/୩: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପୁଣି ଦେଖାଇଲେ ନିଜର ବଦାନ୍ୟତା। ଚେନ୍ନାଇରେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରମାନଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ  କୁମାର ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ସମ୍ପ୍ରଦାୟର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଆକ୍ସନ୍ ଷ୍ଟାର ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଘବ ଲରେନ୍ସ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ରାଘବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଛନ୍ତି “ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଗଣ, ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଖବର କହିବାକୁ ଚାହେଁ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାର୍ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରମାନଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ରାଘବ ଲରେନ୍ସ ଏକ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଚଳାନ୍ତି ଯାହା ଚେନ୍ନାଇରେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରେ। ଯେହେତୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଲରେନ୍ସେ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଶିକ୍ଷା, ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଘର, ଡାକ୍ତରୀ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଦକ୍ଷ ନୃତ୍ୟ ଶିଳ୍ପୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ ଫିଲ୍ମ ସୁଟ୍ ସମୟରେ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାର୍‌ଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ |

ଟ୍ରଷ୍ଟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରଙ୍କ ଘର ସଂପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୧.୫୦ କୋଟି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାର୍ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନ ଅଟନ୍ତି। ରାଘବ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭୂମି ପୂଜା ତାରିଖ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବେ ବୋଲି ରାଘବ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ ହେଉଛି ରାଧା ଲରେନ୍ସଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଞ୍ଚନାର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୨ ମଇ ୨୦୨୦ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

   Related Posts