Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପଚାରିଲେ , ମାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ନାହିଁ କି ? ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଲେ ମୋଦି

24/04/2019 at 3:47 PM

ମୁମ୍ୱାଇ୨୪|୪: ଆସନ୍ତା ୨୯ ତାରିଖରେ ଦେଶରେ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ହେବ। ତେବେ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରଚାର ଚଳାଇଛନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନୀ ମାହୋଲ ସରଗମ ଥିଲା ବେଳେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତକାରର ଭିଡିଓ ଏବେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି। ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର ଭିଡିଓର ୩ଟି ଟିଜର ଟୁଇଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର। ଉଭୟଙ୍କ କଥା ବର୍ତ୍ତା ବା ସାଯାତକାରର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।
୧- ଭିଡିଓର ପ୍ରଥମ ଟିଜରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ନିଜ ପରିବାର, ମା ବାପା, ଭାଇ ଓ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ କେବେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ କି ବୋଲି ଅକ୍ଷୟ ମୋଦିଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ମୋଦି କହିଥିଲେ ଯେ, ଖୁବ କମ ବୟସରୁ ସେ ନିଜ ପରିବାରଠୁ ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି। ଏବେ ସେ ମାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲେ, “ମା କୁହନ୍ତି ମୋ ପାଇଁ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରେନି”  ବୋଲି ମୋଦି କହିଛନ୍ତି। ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ କେବେ ସ୍ୱପନରେ ଭାବିନଥିଲେ ଯେ ସେ ଦିନେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ। କିନ୍ତୁ ସେ କର୍ମରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ଆଜି ସମଗ୍ର ଦେଶର ଭଲ ପାଇବା ତାଙ୍କ ସହ ଅଛି।୨- ଦ୍ବିତୀୟ ଭିଡିଓ ଟିଜରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମୋଦିଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋଦିଙ୍କୁ ଆମ୍ୱ ଖାଇବା ପସନ୍ଦ କି? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କୌଣସି ଉତ୍ତର ନଦେଇ କେବଳ ହସିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅକ୍ଷୟ ମୋଦିଙ୍କୁ ଏକ ହସ କଥା ଶୁଣାଇବାର ଅନୁମତି ମାଗିଥିଲେ। ଅନୁମତି ମିଳିଲା ପରେ ଅକ୍ଷୟ ତାଙ୍କୁ ଗୁଜରାଟିରେ ଏକ ହସ କଥା ଶୁଣାଇଥିଲେ। ଏହା ସହ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଗୁଜରାଟି କି? ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ଅକ୍ଷୟ କାରଣ ଗୁଜରାଟି ମାନେ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ସଠିକ୍‌ କରନ୍ତି।

୩- ତୃତୀୟ ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଷୟ ମୋଦିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶୋଇବା ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ପୂର୍ବ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଗୋଟେ ଦିନରେ ମାତ୍ର ୩ରୁ ୪ ଘଣ୍ଟା ଶୋଇଥାନ୍ତି। ତେବେ ଏ ନେଇ ଅକ୍ଷୟ କହିଥିଲେ ଯେ, ସାଧାରଣତଃ ମଣିଷଙ୍କୁ ଅନ୍ୟୂନ ୭ ଘଣ୍ଟା ଶୋଇବା ଆବଶ୍ୟକ। କାରଣ ଶରୀରର ଡିମାଣ୍ଡ ଅନୁସାରେ ସେତିକି ଘଣ୍ଟା ଆରାମ କରିବା ଜରୁରୀ। କିନ୍ତୁ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏତେ କମ ସମୟ କାହିଁକି ଶୁଅନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ।  ମୋଦି କହିଥିଲେ ଯେ, ଓବାମା ତାଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ। ସେ ଯେବେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି ସେ ମଧ୍ୟ ଏହା କୁହନ୍ତି । ସବୁବେଳେ ମୋଦିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶୋଇବା ସମୟ ଅଧିକ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ଓବାମା। ମୋଦି କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଶରୀର ସେତିକି ସମୟ ଶୋଇବାରେ ଅଭ୍ୟସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଛି।

 

   Related Posts