Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ସୁଟ୍‌ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ନିହାରିକା, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ…

12/10/2021 at 2:28 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୧୦: ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ପରିବେଶ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଏଠାକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ କାଶ୍ମୀରରେ ସହିଦ ମକବୁଲ ଶେରୱାନୀଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଚାଲିଛି। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିହାରିକା ମଧ୍ୟ କାଶ୍ମୀରରେ ଅଛନ୍ତି। ସୁଟିଂ ସମୟରେ ନିହାରିକା ମିଡିଆ ସହିତ ଏକ ବିଶେଷ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିଛନ୍ତି। ସେ କାଶ୍ମୀର ଏବଂ ସେଠାରେ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Niharica Raizada career

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ,ନିହାରିକା ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସଂଗୀତଜ୍ଞ ପି ନାୟାରଙ୍କ ନାତୁଣୀ। ସେ ୟୁରୋପରେ ବଢିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ମୁଖ୍ୟ ଭାଷା ଫରାସୀ।ନିହାରିକା ୨୦୧୩ ଠାରୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଏକ ବଙ୍ଗୀୟ ଫିଲ୍ମ ‘ଦାମଦୋଲ୍’ରେ କାମ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଆମେରିକାରୁ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ଟିଂ କୋର୍ସ କରିଛନ୍ତି।

Niharica Raizada role in sooryavanshi

ନିହାରିକା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।

Wallpaper girl, smile, beautiful, model, brunette, pose, indian, actress,  celebrity, bollywood, jewelery, Niharica raizada images for desktop,  section девушки - download

‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ ନିହାରିକାଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରଜୋକ୍ଟ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ କିଛି ବଡ ମଡେଲିଂ ଶୋ’ର ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫଟୋସୁଟ୍ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା। ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ମିସ୍ ୟୁକେ ଟାଇଟଲ୍ ବି ଜିତିଥିଲେ।

   Related Posts