Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ମୁହଁ ଖୋଲିବା ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା, ଫିଲ୍କ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ବ’କୁ ବଏକଟ୍‌ ପାଇଁ ଉଠିଲା ଦାବି

8/10/2020 at 5:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮/୧୦: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ବ’କୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚା ହେଉଥିଲା। ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଲୁକ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛିକୁ ଲୋକେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ପାଇଁ ମାସେ ସମୟ ବାକି ଥିବା ବେଳେ ଅକ୍ଷୟ ଏବେ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି। ଏ ଫିଲ୍ମକୁ ଏବେ ବଏକଟ୍ କରିବା ନେଇ ଦାବି କରାଯାଉଛି। ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକେ ଏବେ କ୍ରୋଧ ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏବେ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ବ’ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି। ତେବେ କୌଣସି ଭଲ କାରଣ ପାଇଁ ଏହା ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁ ନାହିଁ। କିଛି ଦିନ ତଳେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେଥିରେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ପୂରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଉପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଟାର୍ଗେଟ କରିବା ଭୁଲ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସମସ୍ତେ ଭୁଲ କାମ କରି ନ ଥାନ୍ତି କହିଥିଲେ ଅକ୍ଷୟ। ତାଙ୍କର ସେହି ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ସହ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେ ଦୁଃଖ ଜାହିର କରିଥିଲେ। ମାତ୍ର ତାଙ୍କର ଏ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଲୋକେ ପସନ୍ଦ କରି ନାହାନ୍ତି ବରଂ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଲୋକଙ୍କ ମତରେ ସେ କବେଳ ବଲିଉଡକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ ନାହାନ୍ତି ବରଂ ଭୁଲକୁ ପ୍ରଶୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆଲିଆଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ସଡକ-୨’କୁ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ନାପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଏପରିକି ବଏକଟ ପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲେ। ଏବେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ବଏକଟ କରିବା ମହଙ୍ଗା ହୋଇପାରେ କାରଣ ଏହା ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ।

   Related Posts