Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଏବଂ ୨ଟି ଜିପ୍ ଜାଳିଦେଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ସେଟ୍‌ରୁ ଲିକ୍‌ ହେଲା ଅକ୍ଷୟ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବାଇକ୍‌ ରାଇଡିଂ ଭିଡିଓ, ଫ୍ୟାନ୍‌ ଲେଖିଲେ…’ନିଆଁ ହିଁ ନିଆଁ ‘

12/02/2020 at 2:21 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୨|୨:  ବଲିଉଡ ଖିଲାଡି  ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ସୂଯ୍ୟର୍ବଂଶୀ’କୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ଶୁଟିଂ ନେଇ ଉଭୟ ଷ୍ଟାର ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୦ ମସିହାର ସବୁଠାରୁ ଦମ୍‌ଦାର ଫିଲ୍ମ ହେବ ବୋଲି ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଶା।ଲମ୍ବା ସମୟ ପରେ ଅକ୍ଷୟ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। 

ତେବେ ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ସେଟ୍‌ରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଲିକ୍‌ ହୋଇଛି। ଅକ୍ଷୟ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭିଡିଓରେ ଉଭୟ ବାଇକ୍‌ ରାଇଡିଂ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍‌ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟୁଇଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କ୍ୟାଟ୍‌ ଓ ଅକ୍ଷୟ କଳା ରଂଗର ଆଉଟ୍‌ଫିଟ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ସେୟାର କରାଯାଉଛି। ଫିଲ୍ମକୁ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ ଡାଇରେକ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ ଓ କ୍ୟାଟ୍‌ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ।  ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଫିଲ୍ମରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ, ରଣବୀର ସିଂ, ଗୁଲଶନ ଗ୍ରୋଭର, ଅଭିମନ୍ୟୁ ସିଂ, ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ୍‌, ସିକନ୍ଦର ନଜର ଆସିବେ। ଫିଲ୍ମଟି ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ୨୭ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ।

 

   Related Posts