Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ହିରୋ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଗିଫ୍ଟ କଲେ ପିଆଜ ଇୟରିଂ

13/12/2019 at 6:57 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୧୨: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବେ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଡ୍ ନ୍ୟୁଜ’ର ପ୍ରମୋସନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ପୂରା ଦେଶରେ ପିଆଜ ଦର ହୁହୁ ହୋଇ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ପିଆଜ ଦର ଆକାଶ ଛୁଆଁ। ପିଆଜ ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏକ ଅଭିନବ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏକ ଗିଫ୍ଟ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ମଜା କଥା ହେଉଛି ଏହି ଇୟରିଂଟି ପିଆଜରେ ତିଆରି ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖନ୍ନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହା ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଡ୍ ନ୍ୟୁଜ୍‌ର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’କୁ ଯାଇଥିଲେ ।  ଏହି ସୋ’ରେ ଅକ୍ଷୟ ପିଆଜ ଇୟରିଂ ପ୍ରଥମେ କରୀନାଙ୍କ ଅଫର କରିଥିଲେ। କରୀନା ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ନ ଥିଲେ। ପୁଣି ଅକ୍ଷୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏହି ପିଆଜ ଇୟରିଂ ଦେଇଥିଲେ। ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଇୟରିଂର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ମୋ ସାଥୀ କପିଲ୍ ଶର୍ମା ଶୋରୁ ରିଟର୍ଣ୍ଣ କରି ମୋତେ ଏହା ଦେଖାଇ କହିଲେ ଯେ ସେ ଏହାକୁ କରୀନାକୁ ଦେଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଆଗ୍ରହୀ ନହେବାରୁ ମୋ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଜଣା ଥିଲା ଯେ ମୋତେ ଏହା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିବ । ବେଳେବେଳେ ଏହି ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଯାଏ ।‘

ପିଆଜର ଦାମ୍ ନେଇ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିସାରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହାତରେ ପିଆଜ ନେଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସେ ବିନା ପିଆଜରେ ୫ ରେସିପି ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ୨୭ ଡିସେମ୍ବରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଡ୍ ନ୍ୟୁଜ୍’ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସରୋଗେସି ବିଷୟ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଏହା ପରେ ଅକ୍ଷୟ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ ଓ ’ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ରେ କାମ କରିବେ।

   Related Posts