Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହେଣ ଶେୟାର କଲେ ପୁଅର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ, ତେନ୍ଦୁଲକର ଲେଖିଲେ ‘ରାତିରେ ଉଜାଗର ରହି ଡାଇପର ବଦଳାଇବାର ଆନନ୍ଦ ନିଅ’

7/10/2019 at 7:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୭|୧୦: ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ଉପ-ଅଧିନାୟକ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେଙ୍କ ଘରେ ଏବେ ଖୁସିର ମାହୋଲ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାଧିକା ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୫ ତାରିଖରେର ମା’ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜିଙ୍କ୍ୟଙ୍କ ଘରେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହେବା ପରିବାରରେ ଖୁସିରେ ଭରି ଉଠିଛି। ଆଜିଙ୍କ୍ୟ ଏବେ ବିଶାଖାପାଟଣାରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ଚାଲିଥିବା ଟେଷ୍ଟସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳୁଥିବା ସମୟରେ ରାଧିକା ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଘରେ ନୂଆ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ନେଇ ଆଜିଙ୍କ୍ୟଙ୍କୁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଷ୍ଟାର ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହ ସୂଚନା ଦେବା ସହ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ଜଣାଥିଲେ।ଏବେ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଫେରିବା ସହ ଖୁସି ହୋଇ ନିଜ ପୁଅ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳୀ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଟ୍ବିଟକରି ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହେଣ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାଧିକାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବାପା-ମାଆ ହେବାର ପ୍ରଥମ ଖୁସି ଅତୁଳନୀୟ ଅଟେ। ତେଣୁ ଏହି ଖୁସିର ପୂରା ଆନନ୍ଦ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ସଚିନ ଟ୍ବିଟକରି ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହାସହ ଏକ ମଜାଳିଆ କଥା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ରାତିରେ ଉଜାଗର ରହି ଡାଇପର ବଦଳାଇବାର ଆନନ୍ଦ ନିଅ

ଶନିବାର ଇଣ୍ଡିଆ ଟିମର ଅଫ୍‌ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଜଙ୍କ୍ୟଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହରଭଜନ ଲେଖିଛନ୍ତି ନୂଆ ନୂଆ ବାପା ହୋଇଥିବା ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହେଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ଅଭିନନ୍ଦନ।୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଅଜଙ୍କ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ସାଙ୍ଗ ରାଧିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରାଧିକା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାରେ ଏକକଥା ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।

   Related Posts