Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ସ୍କ୍ବାର୍ଡ଼ନ ଲିଡର ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍

20/03/2019 at 12:28 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୩: ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ ସବୁ ପ୍ରକାର ରୋଲ୍  କରିବାକୁ  ଏକଦମ୍ ଫିଟ୍। ଯେତେବେଳେ ସେ ଅଲଗା କିଛି ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥାଆନ୍ତି ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଆନ୍ତି। ଅଜୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଦମଦାର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସୂଚନା ଅଜୟ ନିଜେ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ନିଜେ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ‘ଭୁଜ ନ ପ୍ରାଇଡ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ’ରେ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ଼ନ ଲିଡର ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ୧୯୭୧ମସିହାରେ ହୋଇଥିବା ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ଯୁଦ୍ଧ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଏହି ଯୁଦ୍ଧ ସମୟରେ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ଼ନ ଲିଡର ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକ ଭୁଜ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ନିଜ ଟିମ୍ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ କରୁଥିବା ବିସ୍ଫୋରଣ ଯୋଗୁଁ ସେଠାକାର ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍ ଧ୍ବଂସ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ଏୟାରବେସରେ ତାଙ୍କ ସହ ୫୦ଜଣ ଏୟାରଫୋର୍ସ ଏବଂ  ୬୦ଜଣ ଡିଫେନ୍ସ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

 ଏହାପରେ ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର ୩୦୦ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏହାକୁ ପୁଣିଥରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଭାରତୀୟ ଯବାନଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଉଥିବା ଫ୍ଲାଇଟ୍ ସେଠାରେ ସହଜରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କରିପାରିବ। ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଭୂଷଣ କୁମାର ପ୍ରଡ୍ୟୁସ୍ କରୁଛନ୍ତି।

ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ‘ଭୁଜ ନ ପ୍ରାଇଡ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ’ ବ୍ୟତୀତ ‘ତାନାଜୀ ଦ ଅନସଙ୍ଗ୍ ଓ୍ବରିୟର’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ପରେ ସେ ନୀରଜ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଚାଣକ୍ୟ’ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବେ।    

   Related Posts