Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିଲା ଚିନ୍ତା : ପିଆଜ କିଲୋ ୧୦୦ ଟଙ୍କା !
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଝାଡୁମାରି ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ କନେଷ୍ଟବଳ ଲଳିତ ମୋହନ ରାଉତ ସମ୍ମାନୀତ
  • ||
  • ଲେମ୍ବୁ ପାଣିରେ ସନ୍ଧବ ଲୁଣ ମିଶାଇ ସେବନ କଲେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହୋଇଥାଏ ଓଜନ
  • ||
  • ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚାକିରୀ: ବିସ୍କୁଟ୍ ଚାଖିବାକୁ ମିଳିବ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରମା
  • ||
  • ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମିଳିବ ମହାପ୍ରସାଦ ମିଳିବ
  • ||
  • ପୂଜା ପାଇଁ କଟକ ସହରରେ ମୁତୟନ ହେବେ ୩୦ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ପଡିଆବାହଲରେ ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ଓ ଶିଶୁପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ବୋଧନ
  • ||
  • ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ଖବର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମୋସ୍ ମିସାଇଲ୍ ପରୀକ୍ଷଣରେ ଭିଡିଓ ଜାରି କଲା ଭାରତୀୟ ନୌସେନା
  • ||

ଅଜୟ ଦେଭଗନଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବାୟୁସେନାକୁ କଲେ ସଲାମ

26/02/2019 at 1:52 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୨ : ଭାରତ ପୁଲୱାମା ହମଲାର କଡା ଜବାବ ଦେଇଛି | ଆଜି ଭୋର ୩.୩୦ରେ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା PoK ରେ ପଶି ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ କରିଛି | ବାୟୁସେନାର ମୀରାଜ ବିମାନ ମୁଜାଫରପୁର ଵାଲାକୋଟରେ ଥିବା ଆତଙ୍କୀ ଲଞ୍ଚ ପ୍ୟାଡ଼ ଧ୍ବଂସ କରିଛି | କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ନିଆଯାଇଥିବା ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ପାଇଁ ଦେଶବାସୀ ଭୁରି ଭୁରି ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଆକ୍ରମଣକୁ ମନିଟର କରିଥିଲେ ଅଜିତ ଡୋଭଲ | ବାୟୁସେନାର ଏହି ଦ୍ୱିତୀୟ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ପାଇଁ ବଲିଉଡ ମଧ୍ୟ ସଲାମି ଜଣାଇଛି | ଅନୁପମ ଖେର, ଅଜୟ ଡେଭଗନ, ଅଶୋକ ପଣ୍ଡିତ, ପରେଶ ରାୱଲ, ମୁଗ୍ଧା ଗଡ୍ସେ, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରମୁଖ ବାୟୁସେନାକୁ ସଲାମି ଦେବାସହ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି |


ଅଜୟ ଡେଭଗନ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ”Mess with the best, die like the rest.”
ଏହି ଡାଇଲଗକୁ ସେନା ସମ୍ପର୍କରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାଏ | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଲା, ଯଦି ଜଣେ ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମଣିଷ ସହ ଧକ୍କା ହେବ ତାହେଲେ ସେ ଚୁନା ଚୁନା ହୋଇଯିବ |

Mess with the best, die like the rest. Salute #IndianAirForce.@narendramodi.— Ajay Devgn (@ajaydevgn) February 26, 2019


ପରେସ ରାୱଲ ଟ୍ୱିଟ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଭାରତୀୟ ବହାଦୁର ସେନାକୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଟିଭି ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବାହାଦୁରି ପାଇଁ ସଲାମ କରୁଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ ପରେସ ରାୱଲ |

A TRULY BEAUTIFUL GOOD MORNING. THANKS @narendramodi SIR AND BRAVEHEARTS OF OUR ARMY . JAI HO . 🇮🇳🇮🇳🇮🇳— Paresh Rawal (@SirPareshRawal) February 26, 2019

ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶକ ମଧୁର ଭଣ୍ଡାରକର ମଧ୍ୟ ବାୟୁସେନାର ଆକ୍ରମଣକୁ ନେଇ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଶତ୍ରୁର ଛାତିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ବାୟୁସେନାର ସାହସୀ ପାଇଲଟଙ୍କୁ ସଲାମ କରିଛନ୍ତି ଭଣ୍ଡାରକର | ଦେଶର ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଦେଶବାସୀ ଏକ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଭଣ୍ଡାରକର |

Salute to the daredevil IAF pilots who braved to strike in the heart of our enemy. It’s time for all Indians to stand united as one.🇮🇳🙏 #IndiaStrikesBack #JaiHind— Madhur Bhandarkar (@imbhandarkar) February 26, 2019

   Related Posts