Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସଜାଗ ବଲାଙ୍ଗୀର ପ୍ରଶାସନ, ସଚେତନତା ସହ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଞ୍ଚ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୋରଦାର୍
  • ||
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍ : ସମସ୍ତେ ଦେଖି ତାଜୁବ୍

6/06/2020 at 2:13 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୬/୬: ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଲୋକ ବୋଧହୁଏ ଏହା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଜଣେ ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍ ବି ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୋଶ୍ ଉଡ଼ାଇ ଦେଇଛି। ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏହି ଭିଡିଓ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍ ଏହି ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କର ଏକ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମର ଡାଇଲଗ୍ କହୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଏହି ମହିଳା ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଜେରକ୍ସ କପି। ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆସିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିବା ଉଚିତ୍।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନସୀ ନାୟକଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମନାକୁ ଆସିଥିଲା,ଯେଉଁଥି​ରେ ସେ ପୂରା ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ। ମାନସୀ,ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଭଳି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଫଟୋଶୁଟ୍ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୯୪୩ହଜାର ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଟିକଟକରେ ତାଙ୍କୁ ୪ମିଲିୟନ୍ ଲୋକ ଫଲୋ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମ ‘କୁଟୁମ୍ବ’ରୁ ୨୦୧୨ମସିହାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।

   Related Posts