Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣାକଲା ଆପ୍‌, ତାଲିକାରେ ଅନେକ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତ
  • ||
  • ଆସେସ୍‌ ସିରିଜ୍ କବଜା କଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪-୦ରେ ମୂଳପୋଛ କରି ଇତିହାସ ରଚିଲା କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀ
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୪୪୫୨ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୦୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମୋହନା: ଅଟୋ-ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ଛାଡପତ୍ର ଆବେଦନ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବେ ଲାଲୁଙ୍କ ପୁଅ ତେଜ ପ୍ରତାପ, ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ ରହିବେ ଏକାଠି !

22/12/2018 at 5:45 PM

ବିହାର ୨୨/୧୨- ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାପାଇଁ ଅଦାଲତରେ ଆବେଦନ କରି ବିବାଦୀୟ ହୋଇପଡ଼ିଥିବା ଲାଲୁଙ୍କ ପୁଅ ତେଜପ୍ରତାପ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଘଟଣାର ସମାଧାନ । ସେ ଛାଡପତ୍ର ଆବେଦନ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବା ସହ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଏକତ୍ର ରହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ବିଶେଷକରି ଏବିପି ନ୍ୟୁଜ୍ ଅଧିକ ଜୋରଦେଇ ଏବାବଦରେ ଖବର ପ୍ରକାଶ କରିଛି ।

ଲାଲୁଙ୍କ ପୁଅ ତେଜପ୍ରତାପ ଫେରାଇନେବେ ଛାଡପତ୍ର । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ବୁଝାବଣା ଭୂଲ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନାନ୍ତର ଥିଲା । ଏବେ ଆଉ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ, ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାକୁ ପତ୍ନୀରୁପେ ପୁଣିଥରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ତେଜପ୍ରତାପ କହିଥିବା କଥା ଏବିପି ନ୍ୟୁଜ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ।

ସେ ଐଶ୍ଵଯ୍ୟାଙ୍କ ଠାରୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରୁ ମୁକ୍ତହେବା ପାଇଁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଚାହୁଁଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଅପରପକ୍ଷରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ପାଇଁ କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ କରିଥିବା କାଗଜପତ୍ର କାହିଁକି  ଫେରାଇଆଣିବେ  ବୋଲି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ତେଜପ୍ରତାପ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ସହ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି  କି ନାହିଁ କିଛି  ପ୍ରକାଶ କରିନାହାଁନ୍ତି ତେଜପ୍ରତାପ ।

 ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାକୁ ତେଜପ୍ରତାପ ମେ ମାସ ୧୨ ତାରିଖରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ଭୋଜିକୁ ରାମବିଲାଶ ପାଶ୍ଵାନ,ନୀତିଶ କୁମାର ସମେତ ବହୁତ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ନେତାମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର ମଧ୍ୟଥିଲା ରାଜନୈତିକ ପରିବାର । ତାଙ୍କ ବାପା ଚନ୍ଦ୍ରିକା ରାୟ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳର ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଧାୟକ ଅଛନ୍ତି । ୧୯୬୦ ଦଶକରେ  ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଦାଦା ଦାରୋଗା ରାୟ ବିହାରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ ।

ହେଲେ ଏକଥା କେତେ ସତ କେତେ ମିଛ ସମୟ କହିବ । ଗୋଟେ ପଟେ ଏବିପି ନ୍ୟୁଜ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା-ତେଜପ୍ରତାପ ଏକାଠି ରହିବା କଥା କହୁଥିବା ବେଳେ, ତେଜପ୍ରତାପ ଏଭଳି କିଛି ଘଟିନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts