Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ମୁଁ ଫୋନ ନ ଉଠାଇଲେ ..ରାତି ଦୁଇଟାରେ ଆସି ଘରେ ପହଂଚିଯାଉଥିଲେ ସଲମନ -ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ,ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଲେ ଏଭଳି ଆହୁରି କିଛି ଦର୍ଦକଥା

7/03/2019 at 9:30 PM

ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମକୁ କେହି ଭୁଲିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କୁହାଯାଏ ।  ଆଉ କାହାପାଇଁ କଣ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହା ନିଶ୍ଚୟ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ସତ ।  ସେ ଆଜି ଦିନ ଯାଏଁ ବି ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମକୁ ଭୁଲିପାରିନାହାଁନ୍ତି । ଏବେବି କୋଉଠି ନା କୋଉଠି  ରହିଛି ସଲୁଭାଇଙ୍କ ପାଇଁ ଦରଦ ।  ହୃଦୟକୋଣରେ ସାଇତା ହୋଇ ରହିଛି ସଲୁଭାଇଙ୍କର ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ସେମିତି ।

ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ହୋଇଛି ମହାଖୁଲାସା । ସେ ନିଜେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଥିବା ପ୍ରେମର ଦରଦକୁ ଏକ ମିଡ଼ିଆ ଆଗରେ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେଇ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଦ । ସଲମନଙ୍କ ସହ କେମିତି ଥିଲା ପ୍ରେମ, ଅଭିମାନ, ରାଗ-ରୁଷା ଓ ଶେଷରେ ବ୍ରେକଅପ୍ ।

ସଲମନ ମାଡ଼ପିଟ କରନ୍ତି, ଝଗଡ଼ା କରନ୍ତି, ରାଗନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସବୁ ସହେ କାରଣ ତାଙ୍କର ସବୁ ରିଆକସନ୍ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେ । ସହିବାର ଗୋଟେ ସୀମା ଥାଏ ,ସଲମନଙ୍କର ସହ ମୋର ସହିବାର ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିବାରୁ ବ୍ରେକଅପ ଘଟିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ।

ଫୋନ ନ ଉଠାଇଲେ ସଲମନ ରାତି ୨ଟାରେ ବି ଘରେ ଆସି ପହଂଚିଯାଉଥିଲେ । ମୁଁ କବାଟ ନ ଖୋଲିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ଦେଉଥିଲେ । ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟହୋଇ କବାଟ ଖୋଲେ । ମୋତେ ଦେଖାକରି ମୋବାପାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ଚାଲିଯାଆନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ।

ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା କହିଛନ୍ତି , ସେ ସଲମନଙ୍କ ପାଇଁ ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରୁ ଘର ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି ।  କିନ୍ତୁ ସଲମନ ତାଙ୍କୁ ଭରସା ଦେଇପାରିନାହାଁନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ହାତ ଧରିବାକୁ  ଯେବେ ଚାହିଁଥିଲେ ସେ ଆଉ କାହାର ହାତ ଧରିସାରିଲେଣି ବୋଲି କହିବା ପରେ ଶେଷଥର ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ସହ  ସଂପର୍କ ବ୍ରେକଅପ କରିଥିଲେ ।  

   Related Posts