Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନାଲରୁ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ହାତ ଛାଡିଲେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝି, କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟ ପଦରୁ ଦେଲେ ଇସ୍ତଫା
  • ||
  • ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ୨ ମୃତ ଓ ୫ ଆହତ
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍, ଜଣେ ମୃତ : କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଶିଶୁଙ୍କୁ ଟିକା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ, ଶୁକ୍ରବାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେବ କେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତ, ବିଏସକେଓ୍ୱାଇ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନର କରିବେ ଶୁଭାରମ୍ଭ
  • ||
  • ୨୬ ଯାଏଁ ଶୁଖିଲା ପାଗ : ଧିରେଧିରେ କମିବ ରାତି ତାପମାତ୍ରା, ସକାଳେ କୁହୁଡି
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ଭୋର୍‌ରେ ଡେମୋ ଦେଖାଇଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||

ମୁଁ ଫୋନ ନ ଉଠାଇଲେ ..ରାତି ଦୁଇଟାରେ ଆସି ଘରେ ପହଂଚିଯାଉଥିଲେ ସଲମନ -ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ,ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଲେ ଏଭଳି ଆହୁରି କିଛି ଦର୍ଦକଥା

7/03/2019 at 9:30 PM

ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମକୁ କେହି ଭୁଲିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କୁହାଯାଏ ।  ଆଉ କାହାପାଇଁ କଣ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହା ନିଶ୍ଚୟ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ସତ ।  ସେ ଆଜି ଦିନ ଯାଏଁ ବି ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମକୁ ଭୁଲିପାରିନାହାଁନ୍ତି । ଏବେବି କୋଉଠି ନା କୋଉଠି  ରହିଛି ସଲୁଭାଇଙ୍କ ପାଇଁ ଦରଦ ।  ହୃଦୟକୋଣରେ ସାଇତା ହୋଇ ରହିଛି ସଲୁଭାଇଙ୍କର ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ସେମିତି ।

ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ହୋଇଛି ମହାଖୁଲାସା । ସେ ନିଜେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଥିବା ପ୍ରେମର ଦରଦକୁ ଏକ ମିଡ଼ିଆ ଆଗରେ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେଇ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଦ । ସଲମନଙ୍କ ସହ କେମିତି ଥିଲା ପ୍ରେମ, ଅଭିମାନ, ରାଗ-ରୁଷା ଓ ଶେଷରେ ବ୍ରେକଅପ୍ ।

ସଲମନ ମାଡ଼ପିଟ କରନ୍ତି, ଝଗଡ଼ା କରନ୍ତି, ରାଗନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସବୁ ସହେ କାରଣ ତାଙ୍କର ସବୁ ରିଆକସନ୍ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେ । ସହିବାର ଗୋଟେ ସୀମା ଥାଏ ,ସଲମନଙ୍କର ସହ ମୋର ସହିବାର ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିବାରୁ ବ୍ରେକଅପ ଘଟିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ।

ଫୋନ ନ ଉଠାଇଲେ ସଲମନ ରାତି ୨ଟାରେ ବି ଘରେ ଆସି ପହଂଚିଯାଉଥିଲେ । ମୁଁ କବାଟ ନ ଖୋଲିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ଦେଉଥିଲେ । ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟହୋଇ କବାଟ ଖୋଲେ । ମୋତେ ଦେଖାକରି ମୋବାପାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ଚାଲିଯାଆନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ।

ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା କହିଛନ୍ତି , ସେ ସଲମନଙ୍କ ପାଇଁ ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରୁ ଘର ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି ।  କିନ୍ତୁ ସଲମନ ତାଙ୍କୁ ଭରସା ଦେଇପାରିନାହାଁନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ହାତ ଧରିବାକୁ  ଯେବେ ଚାହିଁଥିଲେ ସେ ଆଉ କାହାର ହାତ ଧରିସାରିଲେଣି ବୋଲି କହିବା ପରେ ଶେଷଥର ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ସହ  ସଂପର୍କ ବ୍ରେକଅପ କରିଥିଲେ ।  

   Related Posts