Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରୋଗୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କ୍ରିକେଟ ବଲ୍ ଭଳି ବ୍ଲାକ୍ ଫଙ୍ଗସ୍, ଆଇଜିଆଇଏମଏସରେ ଅପରେସନ କରି ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ୧୬ରୁ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କୀର୍ତ୍ତିରାଜି, କୋଭିଡ଼ କଟକଣା ମାନିବାକୁ ASI ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏୟାରଟେଲ ଆଣିଲା ବଜେଟ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ଅଫର ; ଜାଣନ୍ତୁ କଣ

26/01/2019 at 3:56 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୧ : ଭାରତରେ ଇଣ୍ଟରନେଟର ବ୍ୟବହାର ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢି ଚାଲିଛି | ଏହା ଛଡା ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ଜ୍ଞାନ କୌଶଳ ମଧ୍ୟ ଅପଗ୍ରେଡ଼ ହେଉଛି | ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଟେଲିକମ ବଜାରରେ ବଜେଟ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ଉପଲବ୍ଧ | ସମସ୍ତ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ଲଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି | ଗ୍ରାହକ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଭଲ ଫାଇଦା ଉଠାଉଛନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବଜେଟ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏୟାରଟେଲର କେତେକ ବଜେଟ ପ୍ୟାକ ବିଷୟରେ |


୧. ଏୟାରଟେଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୧୯୯ ଏୟାରଟେଲ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ଆଣିଛି | ଏହି ପ୍ୟାକରେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅନଲିମିଟେଡ଼ ଲୋକାଲ ଏବଂ ଏସଟିଡି କଲ ସୁବିଧା ଯୋଗାଉଛି | ଏହାସହ ଦିନକୁ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି | ଏହାସହ ଦିନକୁ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଫ୍ରି | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ |


୨. ଏୟାରଟେଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୩୯୯ ଟଙ୍କାର ଏକ ପ୍ଲାନ ଆଣିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅନଲିମିଟେଡ଼ କଲ ସାଙ୍ଗକୁ ଦିନକୁ ୧ ଜିବି ଡାଟା ଦେଉଛି | ଏହାସହ ଦିନକୁ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଫ୍ରି | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୮୪ ଦିନ |


୩. ଏୟାରଟେଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୪୪୮ ପ୍ଲାନ ଅଫର କରିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦିନକୁ ୧.୫ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ଅନଲିମୀରଦ କଲ ସୁବିଧା ଦେଇଛି | ଏହାସହ ଦିନକୁ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଫ୍ରି | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୮୨ ଦିନ |


୪. ଏୟାରଟେଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଛି ୧୮ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ | ଏହି ପ୍ୟାକରେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୧୦୦ ଏମବି ଡାଟା ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଉଛି | ଏହି ପ୍ୟାକର ଅବଧି ମାତ୍ର ୨ ଦିନ |


୫. ଏୟାରଟେଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୨୩ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ଆଣିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଦିନକୁ ୨୦୦ ଏମବି ଡାଟା ସହ ପ୍ରତି କଲକୁ ୦.୦୪ ପଇସା କଟିବ | ଏହି ପ୍ୟାକର ଅବଧି ମାତ୍ର ୨ ଦିନ |

   Related Posts