Monday, June 24, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଏୟାରଟେଲର ନୂଆ ପ୍ଲାନ : ଜିଓ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନକୁ ଦେବ ଟକ୍କର

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦/୧୨ : ଭାରତୀୟ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ଏୟାରଟେଲ ଏକ ନୂଆ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନ ଜିଓ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନକୁ ଦେବ ଟକ୍କର | ନିକଟରେ ଭୋଡାଫୋନ ଏକ ନୂଆ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା | ଏହି ପ୍ଲାନ ଅନୁସାରେ ୧୬୯ ରିଚାର୍ଜ କରି ଗ୍ରାହକ ପାଉଥିଲେ ୧ ଜିବି ଡାଟା, ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଏବଂ ଅନଲିମିଟେଡ଼ ଲୋକାଲ ଏବଂ ନେସନ୍ୟାଲ କଲଏଅ ସୁବିଧା | ଏହାଛଡା ଏହି ପ୍ଲାନ ରୋମିଙ୍ଗ ଫ୍ରି ଥିଲା | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ଥିଲା ୨୮ ଦିନ | 


ଏବେ ଏୟାରଟେଲ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଏକ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନ କେବଳ ପେଟିଏମ ଏବଂ ଏୟାରଟେଲ ୱେବସାଇଟରେ ହିଁ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହି ପ୍ଲାନ ଜିଓର ୧୪୯ ପ୍ଲାନକୁ ଟକ୍କର ଦେଉଛି | ଏହି ପ୍ଲାନରେ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ୧ ଜିବି ଡାଟା ସହ ଅନଲିମିଟେଡ଼ ଲୋକାଲ ଏବଂ ନେସନ୍ୟାଲ କଲର ସୁବିଧା ମିଳୁଛି | ଏହାସହ ଦିନକୁ ୧୦୦ଟି ଏସଏମଏସ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ମଧ୍ୟ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ | ଏହି ପ୍ଲାନ ଦେଶର ସମସ୍ତ ସହରରେ ଉପଲବ୍ଧ | 


ଏୟାରଟେଲ ର ୧୬୯ ପ୍ଲାନ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନର ୧୬୯ ପ୍ଲାନ – ଉଭୟ ପ୍ଲାନରେ ସମାନ ସୁବିଧା ରହିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୨୯ ଦିନ |


ଏୟାରଟେଲ ୧୬୯ ପ୍ଲାନ ଏବଂ ଜିଓ ୧୪୯ ପ୍ଲାନ – ଜିଓର ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନରୁ ଟିକେ ଅଧିକ ଡାଟା ମିଳିଥାଏ | ଏଥିରେ ଦିନକୁ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିଥାଏ | କିନ୍ତୁ କଲ ଏବଂ ମେସେଜ ସୁବିଧା ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନ ସଂଗେ ହିଁ ସମାନ |


ଏୟାରଟେଲର ଆଉ ଏକ ପ୍ଲାନ ରହିଛି ୧୮୧ ଟଙ୍କାର | ଏହି ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ଦିନକୁ ୩ଯିବି ଡାଟା ଦେଇଥାଏ | ଏହାସହ ଅନଲିମିଟେଡ଼ ଲୋକାଲ ଏବଂ ନେସନ୍ୟାଲ କଲ ଫ୍ରି ରହିବ | କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ ବଦଳରେ ୧୪ ଦିନ ରହିଛି |

977 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର