Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଏୟାରଟେଲ ପ୍ଲାନରେ କଲା ପରିବର୍ତ୍ତନ : ଜାଣନ୍ତୁ ଅଫରଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ

28/09/2019 at 4:02 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୯: ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି। ଜିଓ ଆସିବା ପରେ କେତେକ କମ୍ପାନୀ ଠପ୍ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ଏୟାରସେଲ୍ କମ୍ପାନୀ ଜିଓ କାରଣରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଏବେ ଏୟାରଟେଲର ଏକ ପ୍ଲାନକୁ ନେଇ ସୂଚନା ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ଏୟାରଟେଲର ଏକ ପ୍ଲାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି। ଏୟାରଟେଲ୍ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ପ୍ଲାନ୍ ଆଣିଥାଏ ଏବଂ ପୂର୍ବ ପ୍ଲାନରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଏ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ

ଏୟାରଟେଲ୍ ନିଜ ୯୭ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛି। ୯୭ଟଙ୍କାର ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଲାନକୁ ୧୨୯ଟଙ୍କା ଏବଂ ୧୪୮ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ୍ ସହ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଦିଆଯାଉଥିବା ଫାଇଦାକୁ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ କମ୍ କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଅର୍ଥାତ୍ ପୂର୍ବରୁ ଏଥିରେ ଯେତିକି ଫାଇଦା ମିଳୁଥିଲା ଏବେ ଆଉ ସେତିକି ଫାଇଦା ମିଳିବ ନାହିଁ।

ଏବେ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି। ୯୭ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ଅନଲିମିଟେଡ ଭଏସ୍ କଲିଙ୍ଗ ମିଳିଥାଏ। ଡାଟା କଥା କହିବା ଯଦି ଏଥିରେ ୫୦୦ଏମବି ଡାଟା ମିଳିବ। ଏଥିରେ ୩୦୦ଏସଏମଏସ୍ ଦିଆଯିବ। ଏହି ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ୧୪ଦିନ ରଖାଯାଇଛି।

ଏଥିରେ ପୂର୍ବରୁ ଅନଲିମିଟେଡ ଭଏସ୍ କଲିଙ୍ଗ ଦିଆଯାଉଥିଲା। ଏଥିରେ ୨ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯାଉଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ ୩୦୦ଏସଏମଏସ୍ ୧୪ଦିନ ବୈଧତା ସହ ଦିଆଯାଉଥିଲା।

   Related Posts