Thursday, December 13, 2018

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଏୟାରଟେଲ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ୫ଟି ନୂଆ ପ୍ରିପେଡ଼ ପ୍ଲାନ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କଣ…

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୬/୧୧ : ଦେଶଏଅ ଅନ୍ୟତମ ବଡ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଛି ଏକ ନୂଆ ଅଫର | ଏୟାରଟେଲ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ୫ଟି ପ୍ରିପେଡ଼ ପ୍ଲାନ | ଏହି ପ୍ଲାନ ଗୁଡିକ ହେଲା ୩୪ ଟଙ୍କା, ୬୪ ଟଙ୍କା, ୯୪ଟଙ୍କା, ୧୪୪ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୨୪୪ ଟଙ୍କା | ଏହି ସମସ୍ତ ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ ୮୪ ଦିନର ଅବଧି |

ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ପ୍ଲାନରେ କଣ ରହିଛି :

୩୪ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ – ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକ ପାଇବେ ୨୫.୬୬ ଟଙ୍କାର ଟକଟାଇମ, ୧୦୦ ଏମବି ଡାଟା | ଏହାର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ | ଘରୋଇ ନେଟୱାର୍କରୁ ଆଉଟ ଗୋଇଙ୍ଗ କଲ କଲେ ସେକେଣ୍ଡ ପିଛା ୨.୫ ପଇସା କାଟିବ |

୬୪ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ – ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକ ପାଇବେ ୫୪ ଟଙ୍କା ଟକଟାଇମ ସାଙ୍ଗକୁ ୨୦୦ ଏମବି ଡାଟା | ଘରୋଇ ନେଟୱାର୍କରୁ ଆଉଟ ଗୋଇଙ୍ଗ କଲ କଲେ ସେକେଣ୍ଡ ପ୍ରତି କାଟିବ ୧ ପଇସା | ଏହାର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ |

୯୪ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ – ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକ ପାଇବେ ୯୪ ଟଙ୍କା ଟକଟାଇମ ସାଙ୍ଗକୁ ୫୦୦ ଏମବି ଡାଟା | ଘରୋଇ ନେଟୱାର୍କରୁ ଆଉଟ ଗୋଇଙ୍ଗ କଲ କଲେ ମିନିଟକୁ ୩୦ ପଇସା କାଟିବ | ଏହାର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ |

୧୪୪ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ – ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକ ପାଇବେ ୧୪୪ ଟକଟାଇମ ସାଙ୍ଗକୁ ୧ ଜିବି ଡାଟା | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ରହିବ ୪୨ ଦିନ | ଘରୋଇ ନେଟୱାର୍କରୁ ଆଉଟ ଗୋଇଙ୍ଗ କଲ କଲେ ମିନିଟକୁ ୩୦ ପଇସା କାଟିବ |

୨୪୪ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ – ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକ ୨୪୪ ଟଙ୍କାର ଟକଟାଇମ ପାଇବା ସହ ୨ଜିବି ଡାଟା ପାଇବେ | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ରହିବ ୮୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ | ଘରୋଇ ନେଟୱାର୍କରୁ ଆଉଟ ଗୋଇଙ୍ଗ କଲ କଲେ ମିନିଟକୁ ୩୦ ପଇସା କାଟିବ |

3270 Views

   You May Also Like