Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଆରମ୍ଭ କଲା ବୁକିଂ: ମେ’ ୪ରୁ ଘରୋଇ ଓ ଜୁନ ୧ରୁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଉଡାଣ

18/04/2020 at 6:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୮|୦୪:  ଆସନ୍ତା ମେ’ ମାସ ୪ ତାରିଖରେ ଦେଶରେ କିଛି ରୁଟରେ ଘରୋଇ ବିମାନ ସେବା ଆରମ୍ଭ ହେବ । ସେହିପରି ଜୁନ ୧ରୁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ଶନିବାର କହିଛି ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ।ଏଥିପାଇଁ ବୁକିଂ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ କହିଛି ଯେ, କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ପାଇଁ ମେ ମାସ ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଲକଡାଉନର ଅବଧିକୁ ସରକାର ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି । ବିଶ୍ୱରେ ମଧ୍ୟ କରୋନାର ଆତଙ୍କ ଜାରି ରହିଛି । ତେଣୁ ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ସମସ୍ତ ଘରୋଇ ବିମାନ ଉଡାଣ ଉପରେ ରୋକ ଲାଗିଛି । ସେହିପରି ମେ ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମଧ୍ୟ ବାତିଲ ରହିଛି ।

କେତେକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଘରୋଇ ରୁଟରେ ମେ ୪ରୁ ବିମାନ ଚଳାଚଳ କରିବ । ସେହିପରି ଜୁନ ୧ରୁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ଚଳାଚଳ କରିବା ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ନିତ ଓ୍ୱେବସାଇଟରେ କହିଛି ।

ମାର୍ଚ ୨୫ ତାରିଖରୁ ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ଜାରି ରହିଛି । ଏହାକୁ ପ୍ରଥମେ ଏପ୍ରିଲ ୧୪ ଯାଏଁ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହାକୁ ମେ ୩ ଯାଏଁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଏନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ଉପରେ ରୋକ ଲାଗିଥିଲା ।

   Related Posts