Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଆଣିଲା ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ : ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ପଦବୀ ରହିଛି ଆଉ ଦରମା କେତେ

16/09/2018 at 5:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬|୯: ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏୟାର ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ ସର୍ଭିସେସ୍ ଲିମିଟେଡ୍ (ଏଆଇଏଟିଏସଏଲ) ଗୋଆ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଡ୍ୟୁଟି ପାଇଁ ୬୪ଟି ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ପଦ ଲାଗି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରିଛି । ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ତିନି ବର୍ଷ ପାଇଁ ଚୁକ୍ତି ଭିତ୍ତିରେରେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯିବ । ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୯ ଏବଂ ୩୦ ତାରିଖରେ ସାକ୍ଷାତକାର ପରୀକ୍ଷାରେ ଭାଗନେଇପାରିବେ । ଏଭିଏସଇସି ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ସ୍ନାତକ ସହ ବିସିଏଏସ ବେସିକ୍ ଏଭିଏସିସି କରିଥିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି ।ସେହିଭଳି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହିନ୍ଦୀ, ଇଂରାଜୀ ଏବଂ ଆଞ୍ଚଳିକ ଭାଷା ଜାଣିଥିବା ଆବଶ୍ୟକ ।ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏଭିଏସଇସି ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇନଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଲାଗି ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ସ୍ନାତକ ରଖାଯାଇଛି ।ତେବେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହିନ୍ଦୀ, ଇଂରାଜୀ ଏବଂ ଆଞ୍ଚଳିକ ଭାଷା ଜାଣିଥିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି ।ଏଭିଏସଇସି ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବସୟ ସର୍ବାଧିକ ୩୧ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ହୋଇନଥିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏଭିଏସଇସି ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇନଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବସୟ ସର୍ବାଧିକ ୨୮ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ହୋଇନଥିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏଭିଏସଇସି ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ଶାରିରୀକ ସହିବାଶକ୍ତି ଏବଂ ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା ଆଧାରରେ ଚୟନ କରାଯିବ । ଏଭିଏସଇସି ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇନଥିବା ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ଏବଂ ସାକ୍ଷାତକାର ଆଧାରରେ ଚୟନ କରାଯିବ ।ଏହି ସବୁ ପଦବୀ ପାଇଁ ପାରିଶ୍ରମିକ ମାସିକ ୧୮,୩୬୦ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି । ଇଚ୍ଛୁକ ସ୍ନାତକ (ବେସିକ୍ ଏଭିଏସଇସି) ପ୍ରାର୍ଥୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୯ ତାରିଖ ସକାଳ ୯ଟାରୁ ଦିନ ୨ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍, ଡେମ୍ପୋ ହାଉସ୍, ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଫ୍ଲୋର, ସାମ୍ପାଲ, ଡିବି ମାର୍ଗ, ପାଣାଜୀ, ଗୋଆ-୪୦୩୦୦୧ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବା ଆବଶ୍ୟକ । ସେହିଭଳି ସେହିଭଳି ସ୍ନାତକ (ବେସିକ୍ ଏଭିଏସଇସି ବ୍ୟତୀତ) ପ୍ରାର୍ଥୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩୦ ତାରିଖ ସକାଳ ୭ଟାରୁ ଦିନ ୧୧ଟା ମଧ୍ୟରେ ଡୋନ୍ ବୋସ୍କୋ ହାଇସ୍କୁଲ, ଏମଜି ରୋଡ୍, ମ୍ୟୁନିସପାଲ ମାର୍କେଟ୍ ପାଖ, ପାଣାଜୀ, ଗୋଆ-୪୦୩୦୦୧ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

   Related Posts