Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ତୋଫାନ ଯୋଗୁଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ବିଜୟଓ୍ୱାଡା ଯାଉଥିବା ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ଏଆଇ-୪୬୭ ବିମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୧୭୨ ଯାତ୍ରୀ…

22/09/2019 at 8:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୨|୯: ଦିଲ୍ଲୀ ଏୟାରପୋର୍ଟରୁ ବିଜୟଓ୍ୱାଡା ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ବିମାନ ଏଆଇ-୪୬୭ ବିମାନ ଖରାପ ପାଗ ଯୋଗୁଁ ପବନରେ ମାଡ଼ ହୋଇ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି।  ଏଥିଯୋଗୁଁ ବିମାନ ଚାଳକ ସଦସ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ୧୭୨ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏପରି କାହିଁକି ଦୁର୍ଘଟଣା ହେଲେ ଏନେଇ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିକାରୀମାନେ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏଆଇ-୪୬୭ ବିମାନ ଦିଲ୍ଲୀ ଏୟାରପୋର୍ଟରୁ ସକାଳ ୭.୨୮ ମିନିଟରେ ଉଡ଼ାଣ ଭରିଥିଲା। ବିଜୟଓ୍ୱାଡା ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ସକାଳ ୯.୪୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିବାର ଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ତୋଫାନ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରବଳ ବେଗରେ ପବନ ବହିବା ସହ ବିଜୁଳି ଓ ଘଡଘଡି ମାରିଥିଲା । ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ବି ହୋଇଥିଲା । ଏଥିଯୋଗୁଁ ବିମାନର ବିଭିନ୍ନ ଆଭ୍ୟରନ୍ତରୀଣ ଅଂଶ ନଷ୍ଟଭ୍ରଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କୌଣସି ଯାତ୍ରୀ ଆହତ ହୋଇ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି। କେବଳ ବିମାନ ଚାଳକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ସେମାନଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି।

   Related Posts