Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନରୁ ଖସିପଡି ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ ଗୁରୁତର

15/10/2018 at 3:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫|୧୦: ଆଜି ସକାଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ଟର୍ମିନାଲ ବିମାନବନ୍ଦରଠାରେ ଏକ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ବିମାନ ଏଆଇ-୮୬ରୁ ଖସିପଡି ଜଣେ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ ଗୁରୁତରଭାବେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଆହତ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ନାନବତୀ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ଥିବା କୁହାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଅଭିମୁଖେ ଉଡାଣ ଆରମ୍ଭ କରିବାର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ସକାଳ ୭ଟା ବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀ ପାଇଁ ବିମାନ ଉପରକୁ ଉଠୁଥିଲା । ଠିକ୍ ଏତିକିବେଳେ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ (ବିମାନ ପରିଚାରିକା ) ବିମାନର ଦ୍ବାର ବନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଲାଗିବା ଫଳରେ ସେ ତଳକୁ ପଡି ଯାଇଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୧୨ତାରିଖରେ କେରଳର ତିରୁଚିରାପଲ୍ଲୀ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ମଧ୍ୟ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ବିମାନ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଛି । ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ଉପରକୁ ଉଠିବାବେଳେ ଏହି ବିମାନର ପକ୍ଷଗୁଡିକ ବିମାନବନ୍ଦରର କାନ୍ଥରେ ବାଜି କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବିମାନଚାଳକ ଏ ସଂପର୍କରେ ଅଜ୍ଞ ରହିଥିଲେ । ଦୁବାଇ ଯାଉଥିବା ଏହି ବିମାନର ପକ୍ଷ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଫଳରେ ବିମାନର ରାସ୍ତା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ତାକୁ ମୁମ୍ବାଇଠାରେ ଅବତରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିଭଳି ଗତ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଅମୃତସରରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସୁଥିବା ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଝଟକା କାରଣରୁ ବିମାନର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ବାରର ଭିତରପଟ ପ୍ୟାନେଲଟି ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଫଳରେ ବିମାନରେ ଅଦ୍ଭୁତ ଧରଣର କମ୍ପନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts