Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ନିଖୋଜ ଏଏନ୍-୩୨ ବିମାନ ସଂପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

9/06/2019 at 11:10 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୯|୬: ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ଆଣ୍ଟୋନୋଭ୍‌ ଏଏନ୍‌-୩୨ ବିମାନ ସଂପର୍କରେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ସୂଚନା ଦେଇ ପାରିବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା କରିଛି ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା । ନିଖୋଜ ବିମାନର ପତ୍ତା ପାଇବା ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ଜୋରଦାର ତଲାସ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ପ୍ରାୟ ୬ ଦିନ ହେବ ଏନ୍‌-୩୨ ବିମାନ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ମିଳିପାରିନାହିଁ ।

ପ୍ରତିରକ୍ଷା ଲୋକସମ୍ପର୍କ ଅଧିକାରୀ ଉଇଙ୍ଗ୍‌ କମାଣ୍ଡର୍‌ ରତ୍ନାକର ସିଂହ ଶନିବାର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ନିଖୋଜ ଏଏନ୍‌-୩୨ ବିମାନର ପତ୍ତା ପାଇବାରେ ସହାୟକ ହେବା ଭଳି ସୂଚନା ଯୋଗାଣକାରୀ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ନଗଦ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଏୟାର୍‌ କମାଣ୍ଡର ଏଓସି ଇନଚାର୍ଜ ଏୟାର୍‌ ମାର୍ସାଲ୍‌ ଆରଡି ମାଥୁର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଘୋଷଣା କରିବା ସହ ଏୟାର୍‌ ମାର୍ସଲ୍‌ ଆରଡି ମାଥୁର ନିଖୋଜ ବିମାନ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ସୂଚନା ଦେବା ନିମନ୍ତେ କେତୋଟି ଫୋନ୍‌ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେସବୁ ହେଲା- ୦୩୭୮-୩୨୨୨୧୬୪, ୦୩୭୮-୩୨୨୨୧୬୪, ୯୪୩୪୯୯୪୭୭, ୯୪୦୨୦୭୭୨୬୭ ଏବଂ ୯୪୦୨୧୩୨୪୭୭ ।

   Related Posts