Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କ ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

26/03/2019 at 2:21 PM

ଅହମଦାବାଦ ୨୬/୩ : ଗୁଜରାଟର ଧୋରାଜି-ଉପଲେଟାରୁ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଲଳିତ ବସୋୟା ଯେଉଁ କାରରେ ଯାଉଥିଲେ ସେହି କାର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା | ଯୁବତୀ ରାଜକୋଟର ଏକ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଥଲେ | ଗାଡି ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ଯୁବତୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ବିଧାୟକଙ୍କ ଗାଡିକୁ ଜବତ କରିଛି | ପୋଲିସ ଏଫଆଇଆରରେ ଗାଡିର ଡ୍ରାଇଭର କିମ୍ବା ବିଧାୟକଙ୍କ ବାବଦରେ କିଛି ମଧ୍ୟ ଲେଖା ଯାଇନାହିଁ | ଯାହାଫଳରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆକ୍ରୋଶ ଦେଖାଦେଇଛି |


କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଲଳିତ ବସୋୟା ଗୁଜରାଟ ପୋରବନ୍ଦର ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିପାରନ୍ତି | ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପୋରବନ୍ଦରରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ଘରୋଇ ଚାନେଲର ଆଲୋଚନା ଚକ୍ରରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ସେ ଯାଉଥିଲେ | ଏତିକିବେଳେ ରାସ୍ତା ପାରି କରୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ଗାଡି ଧକ୍କା ମାରିଥିଲା | ଗାଡି ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ଯୁବତୀ ପାଖାପାଖି ୨୦ ଫୁଟ ଦୂର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋସାଡି ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ସଂଗେ ସଂଗେ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା | ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପର୍ଣ୍ଣ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ରାଜକୋଟ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା | ତେବେ ବାଟରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ଯୁବତୀଙ୍କ ଶରୀରରେ ଅନେକ ଫ୍ରାକ୍ଚର ହୋଇଯାଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି |


ଯୁବତୀଙ୍କ ଘର ହରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭବନଗରରେ | ସେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ସୁଗାଇକା । ରାଜକୋଟର ଏକ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକତା କରୁଥିଲେ | ଡ୍ରାଇଭରର ଅସାବଧାନତା ଯୋଗୁଁ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ କେବଳ ଗାଡିକୁ ହିଁ ଜବତ କରିଛି | କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ |

   Related Posts