Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୩ ବର୍ଷରେ ପୂରା ହେବ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ
  • ||
  • ପୁଣି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏକ ନମ୍ବର, ଲୋକପ୍ରିୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କଳିଙ୍ଗ ଝୋଟ କାରଖାନାରେ ଅଘଟଣ, ମେସିନରେ ଚାପି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଘରୋଇ କଳି ହେଲା କାଳ, ଦାଦାର ଛୁରାମାଡ଼଼ରେ ଝିଆରୀ ଆହତ
  • ||

ରୋଷେଇ କରୁଥିବା ବେଳେ ପୋଡିଗଲେ ରୋଷେୟା

6/12/2020 at 12:48 PM

ଆନନ୍ଦପୁର ୦୬।୧୨: ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇ ରୋଷେୟା ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ରୋଷେୟା ନବିନା ଦେହୁରୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ନନ୍ଦିପଦା ଥାନା ଛେନୀପଦା ଛକରେ ଘଟିଛି ଅଘଟଣ । ଏକ ହୋଟେଲରେ ରୋଷେଇ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ନବିନା ହୋଟେଲେରେ ରୋଷେଇ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅସାବଧନତା କାରଣରୁ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ଦେଖୁ ଦେଖୁ ନିଆଁର ପ୍ରକୋପ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ନିଆଁରୁ ନିଜ ଦେହକୁ ରକ୍ଷାକରିବାକୁ ଯାଇ ତରବରିଆ ଭାବେ ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଲୁଗାକୁ ଦେହରୁ କାଢିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ନିଆଁ ପାଖରେ ଥିବା ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡରର ପାଇପ୍ରେ ଉପରେ ପଡିଯାଇଥିଲା । ଯାହାପରେ ପାଇପଟି ଜଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ତେବେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସ୍ଥୀନୀୟଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ଖଟାଇ ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବାରୁ ଏକ ବଡ଼ଧରଣର ଅଘଟଣାରୁ ରକ୍ଷା ମିଳିଛି । ସେପଟେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ନବିନାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ନବିନାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ କଟକ ମେଡିକାଲର ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ଛାନ୍ଭିନ୍ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts