Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପୁଣି ସହର ମଝିରୁ ଠାବ ହେଲା ସେକ୍ସ ରେକେଟ – ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଧରିଲେ, ଫେରାର ହେଲେ ୨ଯୁବତୀ, ୫୫ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳା ଚଳାଇଥିଲେ ରାକେଟ୍‌

26/11/2019 at 6:40 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର – ପୁଣି ବଲାଙ୍ଗୀରରୁ ସେକ୍ସ ରେକେଟ ଠାବ l ବଲାଙ୍ଗୀର ଲାଲଟିକର ଗୋପବନ୍ଧୁ ନଗର ରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଚାଲୁ ଥିବା ଏକ ସେକ୍ସ ରେକେଟର ପର୍ଦାଫାଶ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ପଡାର ବାସିନ୍ଦା l ଗୋପବନ୍ଧୁ ନଗର ପଡାରେ ଜେଣ ୫୫ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳା ସେକ୍ସ ରେକେଟ ଚଳାଉଥିବା ନେଇ ପଡାବାସୀ ଅଭିଯୋଗ କରି ଆସୁଛନ୍ତି l

ହେଲେ କେହି ଏ ବିଷୟରେ ନ ଶୁଣିବାରୁ ପଡାର ଶତାଧିକ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ମିଶି ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏଭଳି ଅନୈତିକ କାମ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ l ହେଲେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ଜଣକ ଏଥିରୁ କ୍ଷାନ୍ତ ହେବା ବଦଳରେ ପଡାବାସୀଙ୍କୁ ଓଲଟା ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିଥିଲେ l ଏଥିରେ ପଡାବାସୀ ସେକ୍ସ ରେକେଟ ଚଳାଉଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ କାବୁ କରି ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ l ସେହିପରି ଘର ଭିତରେ ଥିବା ଦୁଇ ଯୁବତୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖି ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ l ପରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ସହ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିବା ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସରେ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି l ଏନେଇ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଜଣା ପଡିଛି l ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବେ ବଲାଙ୍ଗୀର ର ଗାଁ ଗହଳିରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସହର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେକ୍ସ କାରବାର ପୋଲିସ ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟଥାର କାରଣ ପାଲଟିଛି l

   Related Posts