Wednesday, September 18, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପୁଣି ନବୀନ ହେଲେ ଦେଶର ୧ ନମ୍ବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଚିରାଚରିତ ଭାବେ ବିରୋଧୀ କହିଲେ ପ୍ରାୟୋଜିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୮|୮: ବିରୋଧୀ ଦେଖିସହି ପାରୁନାହାନ୍ତି । ଏତିକିବେଳେ ପୁଣି ଘୋଷଣା ହେଲା ନବୀନ ନମ୍ବର ଓ୍ବାନ । ବିକଶିତ ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ନବୀନ ୧ ନମ୍ବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ଭିଡିପିଏ ପକ୍ଷରୁ ହୋଇଥିବା ଦେଶକା ମୁଡ ସର୍ଭେରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏକ ନମ୍ବର ସ୍ଥାନ ଅଳଙ୍କୃତ କରିଛନ୍ତି ।  ଯାହାକୁ ବିରୋଧୀ ପ୍ରାୟୋଜିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି…

ଭିଡିପିଏ ଆସୋସିଏଟ ପକ୍ଷରୁ  ହୋଇଥିବା ସର୍ଭେ ଅନୁସାରେ ଦେଶର ୧ ନମ୍ବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଓଡ଼ିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି  ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟ ନାଥ

ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ  ଓ୍ବାଇ ଏସ ଜଗନମୋହନ ରେଡ୍ଡି, ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ହରିୟାଣ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୋହର ଲାଲା ଖଟ୍ଟର, ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ତେଲେଙ୍ଗାନା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ  କେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶେଖର ରାଓ।  

ଦେଶର ବିକଶିତ ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଶ କା ମୁଡ ସର୍ଭେରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନମ୍ବର ଓ୍ବାନ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆଉ ଏଥିରେ ମନ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମନ କୁଣ୍ଢେମୋଟ।  

ଏମିତିବି ପୂର୍ବରୁ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ଏବଂ ଆଉଟଲୁକ୍‌ ସର୍ଭେରେ ନବୀନଙ୍କୁ ନମ୍ବର ୱାନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଏହି ଦୁଇ ସଂସ୍ଥା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ବି ଏହାକୁ ପ୍ରାୟୋଜିତ ବୋଲି କହିଥିଲେ ବିରୋଧୀ। ଏବେ ବି ସେହି କଥା କହିଛନ୍ତି। ଏହି ଆଓ୍ବାଡ ପ୍ରାୟୋଜିତ। କାରଣ ରାଜ୍ୟସରକାର ଚାଷୀଙ୍କ ତାଲିକା ଦେଇପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ଡାକ୍ତର ଖାନା​‌ରେ ଡାକ୍ତର ନାହାନ୍ତି।

ଏବେ ଦଳୀୟ ନେତାଙ୍କ ଠାରୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନାର ସୁଅ ଛୁଟିଛି ।

524 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର