Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ପୁଣି ବିବାଦରେ ଆଇଟମ୍ ଗାର୍ଲ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା, ଏଥର ନିଜ ଜୀବନ କାହାଣୀ ଉପରେ ଯାତ୍ରା ଓ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ

29/07/2019 at 2:59 PM

କଟକ (ଦୀପକ ଷଡଙ୍ଗୀ) ୩୦|୭: ପୁଣି ବିବାଦରେ ଆଇଟମ୍ ଗାର୍ଲ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା… ଏଥର ରାଣୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ନେଇ ଯେତିକି ବିବାଦ ଉଠିନି, ତାଠୁ ଅଧିକ ବିବାଦ ଉଠିଛି ରାଣୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଯାତ୍ରା ଓ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ।ଆଇଟମ୍ ଗାର୍ଲ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ନାଁରେ ଏକ ଯାତ୍ରା ଏବେ ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ଗଣନାଟ୍ୟ  ମଂଚସ୍ଥ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏପଟେ ସମାନ ନାଁରେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।ଏବେ ନାଟକ ମଞ୍ଚସ୍ଥ ହେଲେ ଏହାକୁ ନେଇ ଫଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ ଅଦାଲତକୁ ଯିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।ହେଲେ ନାଟକରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା କଳାକାର ଓ ନିଜେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ନାଟକର କୌଣସି ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ନାହିଁ ।

ଯାତ୍ରା ଜଗତର ଆଇଟମ୍ ଗର୍ଲ ରାଣୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ଓ ଯାତ୍ରାକୁ ନେଇ ଏବେ ବିବାଦ ଉଠିଛି । ଆଇଟମ୍ ଗର୍ଲ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ନାଁରେ ଏବେ ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ଗଣନାଟ୍ୟ ଏବେ ଏକ ଯାତ୍ରା ମଞ୍ଚସ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବି ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲାଣି । ନିଜେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ଏହି ଯାତ୍ରାର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ।  ସେପଟେ ସେହି ସମାନ ନାଁରେ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ ସଞୟ ନାୟକ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଟିରେ ମଧ୍ୟ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଯଦି ଯାତ୍ରା ମଞ୍ଚସ୍ତ ହୁଏ ତେବେ ପ୍ରଯୋଜକ ସଞୟ ନାୟକ ଅଦାଲତର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ରାଣୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିଜ ଜୀବନ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଯାତ୍ରାଟି ଆସନ୍ତା ୧୪ ତାରିଖରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମଞ୍ଚସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କଟକ ଗୋପାଳପୁର ନିକଟରେ  ଆଇଟମ୍ ଗର୍ଲ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ଯାତ୍ରାର  ରିହରସାଲ୍ ଜୋର୍‌ସୋର୍ ରେ ଚାଲିଛି । ଖୋଦ୍ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯାତ୍ରାର କାହାଣୀ ଓ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଭିତରେ ଅନେକ ତଫାତ୍ ରହିଛି। ତେଣୁ ଯାତ୍ରା ମଞ୍ଚସ୍ଥକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ ଅଦାଲତ ଯିବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ । ଯାତ୍ରା ର ଅନ୍ୟ କଳାକାର ମାନେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବିବାଦ ରାଣୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ପିଛା ଛାଡୁନଥିବା ବେଳେ, ଯାତ୍ରା ଆଇଟମ୍ ଗର୍ଲ ରାଣୀ ପଣ୍ଡାକୁ ନେଇ ଯାତ୍ରା ପ୍ରେମୀଙ୍କ ଭିତରେ ଉତ୍ସୁକତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts