Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

ପୁଣି ନର୍ସଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା:ସମ୍ପର୍କରେ କଳାଦାଗ ଅଭିଯୋଗ- ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରତାରଣା କଲେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାମୁଁ

4/10/2019 at 10:22 PM

ଯାଜପୁର –  ନିକଟରେ ନର୍ସ ନିହାରିକାକୁ  ପ୍ରେମିକ ରାଜା ହତ୍ୟା କରି ନଦୀକୁ ଫିଙ୍ଗିଦେବା ଘଟଣା ସାରା ଓଡିଶାରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ସମୟରେ ଯାଜପୁର ବିଞ୍ଜାରପୁର  ବ୍ଲକ ର  ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ସଭାପତି ତଥା ଯୁବ ନେତା ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ପ୍ରଧାନ ଜଣେ ନର୍ସ ଙ୍କୁ ବିବାହାର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଦୀର୍ଘ ସାତ ବର୍ଷ ଧରି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ , ବର୍ତମାନ ପ୍ରତାରଣା କରିବା ଭଳି ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।

ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସମ୍ନାକୁ ଆସିଛି  ବିଞ୍ଜାର ପୁର ଥାନା ପଈରଖ ଗ୍ରାମରୁ । ମୁଁ ବାହା ହେବୀ ମାମୁଁ ଙ୍କୁ ଏଭଳି ଜିଦ୍‌ ଧରି ବସିଛନ୍ତି ଜଣେ ନର୍ସ । ଆଉ ସେପୁଣି ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାମୁଁଙ୍କୁ । ସେ ମାମୁଁ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ଅଞ୍ଚଳର  ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ପ୍ରଧାନ । ଜିତେନ୍ଦ୍ର  ବିଞ୍ଜାରପୁର ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ସଭାପତି ତଥା ଯୁବ ନେତା ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ ରତ ଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ  ତାଙ୍କର ଜଣେ  ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଣିଜୀ ସହିତ  ଗଢି ଉଠିଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ । ପର ମୁହୂର୍ତରେ  ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହିତ ଦୀର୍ଘ ସାତ ବର୍ଷ ହେବ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତା । ହେଲେ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଏବେ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିବାରୁ ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ବିଞ୍ଜାର ପୁର ଥାନା ର ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ।ଏପଟରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ଜିତେନ୍ଦ୍ର ।ଏ ବିଷୟରେ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନେବାକୁ ଚାହିଁ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରି ନାହିଂ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଘଟଣାର ସମାଧାନ କରି ପୀଡ଼ିତାକୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରିଦେବାକୁ ଚାପ ପକାଯାଉଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପା ।   

 କିଏ କହୁଛି ସତ ,ଜିତେନ୍ଦ୍ର ନା ପୀଡ଼ିତା ?ତେବେ ଯଦି ପୀଡ଼ିତା ର ଅଭିଯୋଗ ସତ୍ୟ ତେବେ ପୋଲିସ କାହିଁକି ନୀରବ ବସିଛି?କଣ ରହିଛି କାରଣ ?ଯଦି ପୀଡ଼ିତା ଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ମିଥ୍ୟା ତେବେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବାର କଣ ରହିଛି କାରଣ ?ତେବେ  ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାପରେ ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଦଳରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ସଭାପତି ସରୋଜ ମୋହାପାତ୍ର । ଏପଟରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଞ୍ଜାର ପୁର ପୋଲିସ ଜାଣିବା ପରେ  ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛନ୍ତି । ସେପଟରେ ପୀଡ଼ିତାର ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରି ୧୬୪ ବୟାନ ରେକଡ କାରଯାଇଛି ।

_ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣା ପଡିବ କିଏ କୋହୁଛି ସତ ? ମାମୁଁ ଭାଣିଜୀ ର ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ପଡିଥିବା କଳଙ୍କ ଦାଗର ସତ୍ୟା ସତ୍ୟ କେବେ ପଦାକୁ ଆସୁଛି ତାକୁହିଁ ଅପେକ୍ଷା

   Related Posts