Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ଜୀବନ୍ତ ପୋଡି ମାରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ

24/12/2019 at 4:22 PM

ଜବଲପୁର ୨୪।୧୨: ଦେଶରେ ଦିନକୁ ଦିନ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଅପରାଧ ବଢିଚାଲିଛି ।  ମହିଳା ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଅନେକ ଆଇନ ଅଛି । ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଆନ୍ଦୋଳନ କଲେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଘଟଣା କମିବାର ନାଁ ଧରୁନାହିଁ । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଜବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟରୁ ୬୫ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ହିନୋଟିଆ ଗାଁରେ ଜଣେ ୧୮ବର୍ଷ ବୟସର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଛି । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଜବଲପୁର ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଯୁବତୀଙ୍କ ଦେହର ୮୦ପ୍ରତିଶତ ପୋଡିଯାଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୋମବାର ଦିନ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ସମୟରେ ବାଲଖେଡା ପୋଲିସ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ହିନୋଟିଆରେ ଗାଁରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜୀଅନ୍ତା ପୋଡି ମାରିଦେବକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଛି । କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ଯୁବତୀଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗାଇଦେଇଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଦେହର ୮୦ପ୍ରତିଶତ ପୋଡିଯାଇଛି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜବଲପୁର ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।  ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରାଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ତତ୍‌କ୍ଷଣତା ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ସମୟରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭାଇ ତେଜରାମ ଚୌଧୁରୀ ଘର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ୮ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପୋଡି ମାରିବାପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ଭାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି , ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସେ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ନିଜର ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି ।

ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଚାଲିଛି । ପୋଲିସ ଅନୁସାରେ , ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚାର କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମ୍ପର୍କର ସନ୍ଦେହ କରି ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଯୁବତୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ଆସିଲେ ତାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts