Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଗଙ୍ଗା ନଦୀରେ ସ୍ନାନ କରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ : ୨ ଗିରଫ

4/10/2018 at 11:27 AM

ବରହା ୪|୧୦:  ଗଙ୍ଗା ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ୨ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ବିହାରର ବରହା ପୋଲିସ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଙ୍ଗା ନଦାରେ ଜଣେ ୪୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ପବିତ୍ର ସ୍ନାନ କରୁଥିବାବେଳେ ଶିବପୂଜନ ମହାତୋ ନାମରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଣି ମଧ୍ୟରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟାଣି ଆଣିଥିଲେ । ପରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ ବିଶାଳ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କରିଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ପିଡୀତା ଅନୁନୟ ହୋଇ ଛାଡିଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ମାତାର ଦ୍ବାହି ଦେଇ ମଧ୍ୟ ସେ ବିକଳ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପିଡୀତା ବରହା ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିନଥିଲା । ଗଣଦୁଶଷ୍କର୍ମର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଯାଇ ପୋଲିସର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା । ବରହା ପୋଲିସ ୨ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଅନ୍ୟ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ।

   Related Posts