Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମ ପରେ ମାତିଲେଣି ନକଲି ଏମଭିଆଇ

14/09/2019 at 5:54 PM

ଜଳେଶ୍ୱର ୧୪।୦୯- ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମ ଆଉ ଅତ୍ୟଧିକ ଜରିମାନା ଆଦାୟର ସୁଯୋଗ ନେଇ ନକଲି ଏମଭିଆଇ ମାତିଲେଣି । ବାଲେଶ୍ବର ଜଳେଶ୍ବରର ଲକ୍ଷ୍ମଣନାଥ ଚେକ୍‌ଗେଟରେ ରାଜ୍ୟବାହାରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିଥିବା ଏକ ବସକୁ ଅଟକାଇ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମାରଧର କରିବା ସହ ସୁନାଗହଣା ଓ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

ମାତିଛନ୍ତି ନକଲି ଏମଭିଆଇ । ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମ ଆଉ ହେଭି ଫାଇନ୍ ଆଦାୟର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଚଳାଇଛନ୍ତି ଲୁଟ୍‌ପାଟ୍‌ । ବାଲେଶ୍ବର ଜଳେଶ୍ବରରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା । ଲକ୍ଷ୍ମଣନାଥ ଚେକ୍‌ଗେଟ୍‌ ରାଜ୍ୟବାହାରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିଥିବା ଏକ ବସକୁ ଅଟକାଇବା ସହ କାଗଜପତ୍ର ଯାଂଚ ଆଳରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଠାରୁ ସୁନା ଗହଣା ଓ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ମାରଧର କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛାଇନଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଫଳରେ କିଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ପୁରୀ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ଏହି ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ଏଭଳି ଲୁଟର ଶିକାର ହେବା ପରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରି ବସି ରହିଥିଲେ । ଆଉ ଖବର ପାଇଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ପୋଲିସ । ଆହତ ହୋଇଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଜଳେଶ୍ବର ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଥିଲା ପୋଲିସ । ଏଥି ସହ ସେମାନଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଛାନଭିନ୍ କରିବା ସହ ୫ଜଣ ନକଲି ଏମଭିଆଇଙ୍କୁ  ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରିଛି ।

ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମକୁ ନେଇ ଯେତେବେଳେ ଅତ୍ୟଧିକ ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ ଚାଲିଛି । ଏବଂ ଏହାକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ କୋକୁଆ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ସେତେବେଳେ ଏହାର ଫାଇଦା ନେଇ ମାତିଛନ୍ତି ନକଲି ଏମଭିଆଇ । ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୋଲିସ ଓ ପ୍ରଶାସନ ଆକ୍ସନକୁ ଆସିବା ଦରକାର ।

   Related Posts