Wednesday, November 20, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହେଲା ପରେ ବି ଆଗକୁ ବଢ଼ିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଖରାପ ସମୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲା ସାହସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୯/୧୧: ହଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା କିଛି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ କହିଛନ୍ତି। ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲେଡି ଗାଗା ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହେଲା ପରେ ବି ସେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ି ନଥିଲେ। ସେ ଜୀବନ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରି ସଫଳତାର ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ପାହାଚ ଚଢ଼ି ଚାଲି ଥିଲେ। ଗାଗା ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହେବା ପରେ ସେ ନିଜକୁ ନିଜେ ଖୁସି ଦେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅସହ୍ୟ ହେବାରୁ ଥରେ ଗାଗା ନିଜକୁ ନିଜେ ଶେଷ କରିବା ଲାଗି ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ।

ନିକଟରେ ଲେଡି ଗାଗା ଏକ ମ୍ୟାଗାଜିନ୍‌ର କଭର ପାଇଁ ଫଟୋସୁଟ୍‌ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ  କିଛି ଅଭୁଲା ସ୍ମୃତି ଶେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଅବସର​‌ରେ ହଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ବ୍ରାଡ୍‌ଲି କୁପରଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ସେ କହିଥିଲେ। ଗାଗା କହିଥିଲେ ଯେ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ଆଜି ସେହିଦିନ ଗୁଡିକ ମନେ ପଡ଼ିଲେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦିଏ। ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ ଗାଗା ପୁରସ୍କାର ପାଇବା ବେଳେ ପୁରୁଣା ଦିନଗୁଡିକ ମନେପକାଇ ସେ କାନ୍ଦିଥିଲେ।

View this post on Instagram

🤘 #HAUSOFMETALHEAD 🤘 @hauslabs @amazon

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାକୁ ଭୁଲି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ସେ ଆଜି ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗାଗା ଏକାଧାରରେ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତଥାପି ସେ ତାଙ୍କ ଅତୀତକୁ ଭୁଲି ନାହାନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ସେ ପିଟିଏସଡି(Traumatic Stress Disorder and the past)ରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି। ସେଥିଲାଗି ସବୁବେଳ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସସ୍ପର୍ଶରେ ରହିଛନ୍ତି। ଗାଗା କହିଛନ୍ତି ସେହି ଖରାପ ସମୟ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଲାଗି ସାହସ ଯୋଗାଇଥିଲା। ଗାଗାଙ୍କ ଖରାପ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଂଶସକ ସାଥ୍‌ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ଶେଷରେ ସେ କହିଥିଲେ।

1020 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର