Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବିଦ୍ୟୁତ ଯୋଗାଣ ପରେ ସ୍ୱଭାବିକ ହେଲା ମୁମ୍ବାଇ, twitterରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବଖାଣିଲେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର

12/10/2020 at 3:32 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨।୧୦:  ସୋମବାର ସକାଳେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ବିସ୍ତୃତ ଅଞ୍ଚଳକୁ ବିଦ୍ୟୁତ ସେବା ବ୍ୟହତ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରାୟ ୨ ଘଣ୍ଟା କାଳ ବିଦ୍ୟୁତ ସେବା ବ୍ୟହତ ହେବା ଯୋଗୁ ଉପନଗରୀୟ ଲୋକାଲ ଟ୍ରେନ ସେବା ସମେତ ମନୋରେଲ ମଧ୍ୟ ଠପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ତେବେ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ମେନ ଲାଇନରେ ବିଦ୍ୟୁତ ସରବରାହ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଲାଇନ୍‌ ମଧ୍ୟ ଠିକ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ବୃହ୍ମୁମ୍ବାଇ ବିଦ୍ୟୁତ ଯୋଗାଣ ଓ ପରିବହନ (ବେଷ୍ଟ) ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି।

ଏ ନେଇ ବେଷ୍ଟ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଟାଟା ଯୋଗାଇ ଦେଇଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ ଲାଇନରେ ବିଭ୍ରାଟ ଯୋଗୁ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସରବରାହ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଆବଶ୍ୟକ ମରାମତି ପରେ ପୁଣି ବିଦ୍ୟୁତ ଯୋଗାଣ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ଲୋକାଲ ଓ ମନୋରେଲ ପୁଣି ଚାଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପରିଚାଳିତ କମ୍ପାନୀ ବେଷ୍ଟ, ଆଡାନୀ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିସିଟି ଓ ଟାଟା ପାୱାର ସମେତ ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ବିଦ୍ୟୁତ ସେବା ଯୋଗାଇ ଦେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଟାଟା ପାୱାରରେ ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବା ସହ ମୁମ୍ବାଇର ବିଦ୍ୟୁତ ସରବରାହରେ ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଛି। 

ସୋମବାର ସକାଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ସହ ଉପୁଜିଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭ୍ରାଟରେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଘର ବାଦ ପଡିନଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇ, ଠାଣେ ଓ ନଭି ମୁମ୍ବାଇର ବିସ୍ତୃତ ଅଞ୍ଚଳକୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଯୋଗାଣ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲା। ସକାଳୁ ଉଠୁ ଉଠୁ ବିଦ୍ୟୁତ ନଥିବାରୁ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନେ ବିବ୍ରତ ହୋଇପଡିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ କଳାକାର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ସେମାନଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପୋଷ୍ଟ କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ। ଜାଣନ୍ତୁ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍‌କୁ ନେଇ କେଉଁ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର କହିଛନ୍ତି କଣ ?

   Related Posts