Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜକୋଟ : କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ, ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ: ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ : ଟସ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ପ୍ରଥମେ କରିବ ବ୍ୟାଟିଂ
  • ||
  • ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିନ୍ଦୁସାଗରରେ ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ ରୋକ୍, ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ବିଏମସି
  • ||

ନେତା ମାନୁନାହାନ୍ତି କରୋନା କଟକଣା : ସାମାଜିକ ଓ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜମୁଛି ଭିଡ

8/07/2020 at 6:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୮/୦୭ :  ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ବିଧାୟକ କରୋନା ସଂକ୍ରମ ହେଲେଣି । ଆଉ କରୋନା ସଂକ୍ରଣ ଆଗରୁ ବିଧାୟକ ମାନେ କରିଥିଲେ ସାମାଜିକ ଓ ରାଜନୈତିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମ । ଯାହା ଏବେ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା ଦେଖାଦେଇଛି । ନିଳଗୀରି ଓ ସାଲେପୁର ବିଧାୟ କୋଭିଡ ପଜେଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ଆଗରୁ ଅନେକ କାଯ୍ୟକ୍ରମ ଯଓଗଦେଇଥିଲେ । ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯଦି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ କଟକଣା ତେବେ ନେତା ଓ ବିଧାୟକ ମାନଙ୍କ ଲାଗି  କୋଭଇଡ ସମୟରେ ରାଜନୈତିକ ଓ ସାମାଜିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମରେ କଟକଣା କହିବ ଉଚିତ ନୁହେଁ କି ?

ନେତା ମାନୁ ନାହାଁନ୍ତି କରୋନା କଟକଣା ? କୋଭିଡ କଟକଣା ବେଳେ କେମିତି ଚାଲୁଛି ସାମାଜିକ ଓ ରାଜନୈତିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମ ? ସ୍ବାବ୍ ଦେବା ପରେ ବି ଆଇସୋଲେସନରେ ରହୁନାହାନ୍ତି । ନୀଳଗିରି ଏବଂ ସାଲେପୁର ବିଧାୟକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ଉଠିଛି ଏମିତି ପ୍ରଶ୍ନ । ନୀଳଗିରି ବିଧାୟକ ସୁକାନ୍ତ ନାୟକ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ସ୍ବାବ୍ ଦେବା ପରେ ବି ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶିଥିଲେ, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ମିଶିଥିବା ଲୋକ ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ । ସମାନ ରାସ୍ତାରେ ସାଲେପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା । ମଙ୍ଗଳବାର ସାଲେପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା । ସେତବେଳକୁ ବିଧାୟକ ଅନେକ ସାମାଜିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇସାରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ।

କୋଭିଡ କଟକଣା ଭାଙ୍ଗିବାର ମାଳ ମାଳ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ସବୁ ଦଳର ନେତାଙ୍କ ନାଁରେ । ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଢଙ୍ଗୀ, ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ବାବୁ ସିଂହଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ସେପଟେ ବିଜେଡି ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶୋକପଣ୍ଡା ଓ ଭୁବନେଶ୍ବର ମଧ୍ୟ ବିଧାୟକ ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନାଙ୍କ ନାଁରେ ବି ପାଲଟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି ବିଜେପି । ଏହାକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦଳ ଭିତରେ ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ଚାଲିଛି ।ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ନେତାଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ କଟକଣା ଲାଗି ଲକ୍ଷ୍ଣଣରେଖା ରହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ କି ?

   Related Posts