Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ପରେ ବୃହସ୍ପତି କରିବେ ରାଜଯୋଗ : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର

ଶାସ୍ତ୍ର କଥା କହିବା ଯଦି ନବଗ୍ରହର ଚାଲରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ପରେ ବୃହସ୍ପତି ରାଜଯୋଗ କରିବେ। ଯାହା ଦ୍ବାରା କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳି ପାରେ ତଥା ତାଙ୍କ ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ଆସି ପାରେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବୃହସ୍ପତିର ରାଜଯୋଗ ପ୍ରଭାବରେ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର ମିଳି ପାରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ଦିନ ଆସିପାରେ।

କର୍କଟ ଏବଂ ବୃଷ ରାଶି : ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ବୃହସ୍ପତି ରାଜଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଯାହା ଦ୍ବାରା କର୍କଟ ଏବଂ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ଦିନ ଆସିପାରେ। ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ମିଳିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଧନ ଦୌଲତ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ରାଜଯୋଗ ପ୍ରଭାବରେ ଏମାନଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ,ଶାସ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଷ୍ଣୁ କୃପା ରହିବ।

ମେଷ ଏବଂ ସିଂହ ରାଶି : ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ପରେ ବୃହସ୍ପତି ରାଜଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଯାହା ଦ୍ବାରା ମେଷ ଏବଂ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ବଦଳି ପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଖବର ଆସିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଜସ୍ର ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରୀରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମିଳିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

ଧନୁ ଏବଂ ମୀନ ରାଶି : ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ପରେ ବୃହସ୍ପତି ରାଜଯୋଗ କରିବେ। ଯାହା ଧନୁ ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ୍ ଅଟେ। ଏହି ରାଜଯୋଗ ପ୍ରଭାବରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମିଳିବ। ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ କୃପା ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ସବୁବେ​ଳେ ରହିବ।

4468 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର