Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଟ୍ରାଭେଲ୍ସ ବିଲ୍ ମାମଲାରେ ପାଠକ ବାପା-ପୁଅଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ, ଦୁଇ ଆହତ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ପୃଥକ ପୃଥକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ସହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଧାୟକ ନେଲେ କରୋନା ଟିକା
  • ||
  • କଟକ : ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, CBI ତଦନ୍ତ ଶିଥିଳତା ମାମଲାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ଟାଣିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବସ୍ ଧକ୍କାରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, NH ଅବରୋଧ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଭାଇ ହେଲା ବଇରୀ, ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭୁଲି ମାରି ପୋଡିଦେଲେ ସାନ ଭାଇକୁ
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମାଡରେ ଲୁଟେରା ମୃତ ! ଚେନ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧରି ଛେଚିଥିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ମଣ୍ଡିରେ ବିକ୍ରି ହେଉନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକ କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୬ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ : ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଶବକୁ କାଟି ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡକରି ନାଳରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲା ସ୍ବାମୀ…

24/09/2019 at 6:48 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୪|୯: ପଡୋଶୀ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ତାଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ସ୍ବାମୀ ହତ୍ୟା କରିଛି। ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ସାତ ଦିନ ପରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଗୁମର ଫିଟିଛି। ସ୍ତ୍ରୀର ଶବକୁ ଠିକଣା ଜାଗାରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ଲାଗି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଥିଲା। ଶେଷରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଶବକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ କାଟି ଖଣ୍ଡଖଣ୍ଡ କରି ନାଳରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା।

 ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଶବ କିପରି ଗାୟବ କରାଯିବ ଏନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହାର୍ଡଓ୍ବେୟାର ଇଞ୍ଜିନିର ସ୍ବାମୀ ଟିଭିରେ କ୍ରାଇମ ସୋ ଦେଖିଥିଲା। ଏ ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ଲାଗି ଗୁଗଲ ସର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ସେ କରୁଥିଲା। ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରେମନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପରିତ୍ୟକ୍ତ ସ୍ଥାନରୁ ପୋଲିସ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଅତି ନୃଂଶସ ଭାବେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ କାଟି ୬ ଖଣ୍ଡ କରି ଦେଇଥିଲା। ସ୍ତ୍ରୀର ମୃତ ଶରୀର ମୁଣ୍ଡ ଅଂଶକୁ ସେପ୍ଟି ଟ୍ୟାଙ୍କରେ ଓ ଅନ୍ୟ ଭାଗକୁ ନାଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା। ପୋଲିସର ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଆଖି ସିଧା ମୃତ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଉପରେ ପଡିଥିଲା। ଘଟଣାର ଖୋଳ ତାଡ଼ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସ୍ତ୍ରୀ ସୀମାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଉପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଅଶୁ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା। ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀର ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ  ସ୍ବାମୀ କହିଛି। ଆଶୁ ଘରେ ନଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ପଡୋଶୀ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ରଖନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶୁ କହିଛି। ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଝଗଡ଼ା ହେବା କଥା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ପୋଲିସ ସାମ୍ନାରେ ସ୍ବୀକାର କରିଛି। ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ସ୍ବାମୀ ରାଗି ଯାଇଥିଲା।

ଏହାପରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଲାଗି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ରଚିଥିଲା। ସ୍ତ୍ରୀ ରାତିରେ ଶୋଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ସ୍ବାମୀ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଏକ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ସ୍ତ୍ରୀର ମୃତ ଶରୀରକୁ କାଟି ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି ସେପ୍ଟି ଟ୍ୟାଙ୍କ ଓ ନାଳରେ ସେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା। ଶେଷରେ ପୋଲିସ ସାମ୍ନାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ କହିଛି ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଲାଗି ତାଙ୍କୁ ସେ ହତ୍ୟା କରିଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ମୁତାବକ, ରାତି ୨.୩୦ ମିନିଟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶବ ନେଉଥିବା ଦୃଶ୍ୟର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ମିଳିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତର ଭାଇ ଏବେ ଫେରାର ଅଛି। ତାଙ୍କ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ।

   Related Posts